KSW

Super promo na KSW 92! Zgarnij 200PLN za wygraną Materli lub Wikłacza!

W sobotę 16 marca czeka nas gala XTB KSW 92. Po raz pierwszy polska organizacja odwiedzi Gorzów Wielkopolski, a w karcie walk znalazło się miejsce m. in. dla legendarnego Michała Materlii, Jakuba Wikłacza czy Zuriko Jojuy. Bukmacher Fortuna przygotował z okazji wydarzenia wyjątkową promocję!

Mistrz kategorii koguciej KSW powraca do akcji po kontrowersyjnym remisie z Sebastianem Przybyszem. Jakub Wikłacz zmierzy się z numerem 3 rankingu, Zuriko Jojuą. Gruzin ma za sobą 2 występy w okrągłej klatce i oba zakończył z ręką w górze.

W co-main evencie dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze średniej. Legendarny Michał Materla nie odzyskał w grudniu mistrzowskiego tytułu, a teraz czeka go starcie z niedawnym debiutantem. Piotr Kuberski na XTB KSW 92 zaliczy drugą walkę w organizacji. „Q-Bear” aż 11 pojedynków wygrywał przez nokaut, o co będzie ciężko w Gorzowie.

Z okazji tej gali bukmacher Fortuna przygotował wyjątkową ofertę promocyjną dla nowych użytkowników. Za wygraną Wikłacza i Materli możecie zgarnąć aż 200 zł!

Super promo! Kurs 150.00 na XTB KSW 92

Wyjątkowa oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy bukmachera. Jak otrzymać bonus 200 zł od Fortuny? Poniżej proste zasady promocji:

  1. Załóż konto w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie musisz użyć tego linku promocyjnego i zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Wpłać pierwszy depozyt za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Michała Materli, Jakuba Wikłacza lub Zuriko Jojuy! UWAGA: na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 200 zł!
  5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!
Sprawdź!  Akop Szostak o walce z Radosławem Słodkiewiczem: "To nie są takie walki, jakie chciałbym robić. To nie był zawodnik z krwi i kości, czysto MMA"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

W zależności od typu, Twój kupon powinien wyglądać tak:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.