MMA

Powstaje biografia Różala! Były mistrz KSW zdradził, co się w niej znajdzie (VIDEO)

Były mistrz wagi ciężkiej KSW, Marcin Różalski, zapowiedział swoją biografię. Bohater zdradził szczegóły tego, jak powstawała i co się w niej znajdzie.

Popularny „Różal” to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny sportów walki. Różalski ma bogatą karierę w kickboxingu i MMA, gdzie bił się między innymi w KSW. Tam też, na historycznej, pierwszej gali na Stadionie Narodowym, w zaledwie 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Juniora, zostając mistrzem królewskiej kategorii wagowej.

Marcin Różalski zapowiedział swoją biografię

Różalski za pośrednictwem Instagrama potwierdził to, o czym mówiło się od kilku tygodni. Niebawem na rynku ukaże się jego biografia, za której stworzenie odpowiada Jarosław Świątek z myMMApl. W książce znajdziemy zarówno opis sportowej kariery, zakulisowe historie z gal czy życia prywatnego.

– Jest dużo faktów z mojego życia, dużo przygód, przeżyć, perturbacji życiowych. To na pewno będzie książka prawdziwa. Trzeba wziąć pod uwagę, że są to fakty bardzo rozłożone w życiu. To jest historia mojego sportowego życia z przeplatanymi epizodami z życia cywilnego. asze rozmowy odbywały się na przełomie kilkunastu lat. Pewne rozmowy były w fajnej atmosferze, w ku…eniu, w smutku i tak dalej. Pewne wywiady były wynikiem emocji. Na tę chwilę to wszystko jest sklejone w jedną całość.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.