FAME MMA

Starał się o walkę w FAME, żeby pomóc choremu bratu! Jest reakcja freakowej organizacji!

Wygląda na to, że tiktoker, który od dłuższego czasu stara się o walkę w federacji freakowej, w końcu dostanie swoją szansę na wejście do klatki.

“Mrozzo” na swoim profilu zebrał blisko 300 tysięcy obserwujących i ponad 7,6 mln polubień pod swoimi materiałami. Od dwóch lat nagrywa on materiały z treningów i stara się o angaż w federacji FAME, aby zebrać pieniądze na leczenie swojego brata.

Od jakiegoś czasu coraz częściej zaczęli mówić o nim Internauci, a „Boxdel” postanowił odwiedzić go osobiście. Podczas spotkania zadzwonił do Rafała Pasternaka i przekazał mu niezbędne informacje na temat tiktokera.

Niedługo później pojawiła się odpowiedź. Wszystko wskazuje na to, że „Mrozzo” będzie miał okazję zadebiutować w organizacji na początku przyszłego roku. Prezes FAME przyznał, że musi osobiście skontaktować się z przyszłym freak fighterem i planuje umieścić jego starcie na jubileuszowej gali:

– Widzę, on coś tam trenuje. Podeślij mi jego numer telefonu, daj mu też mój, ja się z nim skontaktuję i obczaimy ten temat. Zrobimy coś ciekawego na przyszły rok, na początek. Tak właśnie myślałem o FAME 20. Fajna historia do ułożenia. Podeślij numer, zostaw mój i ja się odezwę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.