GROMDA

Stara gwardia vs młoda krew? Aftek wchodzi do gry i zawalczy na gali GROMDA 16!

GROMDA zapowiedziała kolejnego uczestnika nadchodzącej gali. Tym razem poznaliśmy debiutanta, który ma sporo do udowodnienia młodszym rywalom.

1 marca odbędzie się gala GROMDA 16, a federacja cały czas ogłasza nazwiska zawodników. Wiemy już, że na gołe pięści zawalczy „Scarface”„Wasyl”„Buła” czy „Basque”. Teraz do gry wchodzi także całkiem nowy bijok o pseudonimie „Aftek”:

– Solidny rocznik, który chce wyjaśnić małolatów. AFTEK wchodzi do gry! Warszawski karczek ze starej gwardii. Sztywniutko z zasadami i równiutko kosząc ancymonków. Uliczny frasunek zdobywany za czasów Pewexu i świetności muzyki Disco. Komu zabije dzwon? Z kim zatańczy tango?

Tradycyjnie na kibiców czeka 8-osobowy turniej oraz superfighty, które zawsze dostarczają ogromnych emocji i często kończą się brutalnymi nokautami. GROMDA z każdą kolejną galą wchodzi na wyższy poziom i możemy być pewni, że tak będzie również i tym razem.

Tak największa polska organizacja walk na gołe pięści zapowiada nadchodzące wydarzenie:

– Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

– Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.