KSW

Don Diego zawalczy w KSW? Szef organizacji zabrał głos!

Szef KSW zabrał głos w sprawie potencjalnej walki Mateusza Kubiszyna. Przyznał, że bez wątpienia byłoby to ciekawe starcie zarówno sportowo, jak i marketingowo.

Już 24 lutego odbędzie się pierwsza edycja XTB KSW Epic. Karta walk jednak nie porywa i duża część kibiców spodziewała się znacznie mocniejszego wydarzenia. Pojawiły się głosy, że przydałoby się wzmocnić galę jakimś ciekawym nazwiskiem.

O potencjalną walkę w rozmowie z Arturem Przybyszem zapytany został Mateusz Kubiszyn. Mistrz GROMDY przyznał, że jak najbardziej jest otwarty na starcie – Jestem w przygotowaniach, mogę przygotować się na galę KSW Epic. Mogę znaleźć się na karcie walk, jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Wyzwanie rzucił mu Andrzej Grzebyk, który zaproponował walkę na zasadach Pride. O potencjalny pojedynek zapytany został szef organizacji Martin Lewandowski. W rozmowie z Karolem Garncarzem przyznał, że to zestawienie, które ma spory potencjał:

– „Don Diego” sportowo jest zacnym zawodnikiem. To by była ciekawa walka, na pewno promocyjnie mocna. Jest do zastanowienia. Nie chcę nic deklarować, zawsze decyzje podejmuję z Wojsławem. Nawet jak jest ciekawe zestawienie, to nam nie pasuje ze względu na galę, na halę, na miejsce, albo mamy inne plany.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.