PRIME SHOW MMA

Soroko underdogiem na Prime Show MMA 6! Znamy kursy bukmacherskie

Znamy kursy na pojedynek Adama Soroko. Bukmacher nie ma wątpliwości i stawia go w roli dużego underdoga. Jego starcie wraz z pozostałymi walkami Prime Show MMA możesz obstawić wyłącznie w Fortunie.

-> Obstaw galę Prime Show MMA 6

Już 21 października odbędzie się kolejna gala freakowej federacji. W akcji zobaczymy m.in. Jacka Murańskiego walczącego ze „Starym Wiewiórem”, czy też Adama Soroko, który powraca po długiej przerwie, by zmierzyć się z Mateuszem Leśniakiem.

Soroko ma na swoim koncie dwa freakowe pojedynki. W debiucie stanął przed bardzo dużym wyzwaniem i zmierzył się z Pawłem Tyburskim, którego uznaje się za jednego z najlepszych freak fighterów. „Tybori” nie dał rywalowi większych szans i brutalnie rozbił go już w pierwszej odsłonie.

Jak wiadomo, Soroko wyszedł wówczas do klatki z problemami zdrowotnymi i po ciosach na korpus nie był w stanie wrócić do walki. W kolejnym starciu zmierzył się ze „Stiflerem” i tym razem potrzebował zaledwie 30 sekund na odniesienie zwycięstwa.

Znamy kursy na walkę Soroko vs „Tarzan”

Teraz powraca po blisko rocznej przerwie, by zmierzyć się z „Tarzanem”, który ma na koncie 5 walk, w tym jedno no-contest. Pokonał Filipa Ćwieka oraz brutalnie znokautował Pawła Bombę. Przegrał natomiast z Konradem Karwatem i Kacprem Kabarą, a jego ostatni pojedynek ze „Ztrolowanym” został uznany za nieodbyty. „Tarzan” niestety w ferworze walki wyprowadził nielegalne ciosy w tył głowy.

Sprawdź!  Jacek Murański wraca do klatki! Wiemy, z kim zawalczy na Prime MMA 6

Zdaniem bukmacherów dużym underdogiem w tym starciu jest Soroko. Nie wiadomo, jak prezentuje się jego forma po długiej przerwie, jednak możemy być pewni, że nie będzie kalkulował, gdyż w walkach cały czas naciera na swoich rywali. „Tarzan”, który dysponuje mocnych uderzeniem może to wykorzystać i ustrzelić oponenta, który często bije się z opuszczonymi rękami, lekceważąc ataki przeciwników.

Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Sprawdź!  Norman Parke ostro o Pawle Tyburskim! "Szuka atencji jak zdesperowana prostytutka"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.