KSW

Siexa przed debiutem w KSW wspomina swoje początki! „Zacząłem być kibicem i w związku z tym…” [WIDEO]

Szeregi organizacji KSW zasilił kolejny wierny kibic stołecznej Legii Warszawa. Z całą pewnością będzie dużym wzmocnieniem dywizji półśredniej.

Jacek „Siexa” Gać to zawodnik wywodzący się ze sportów stójkowych, który postanowił przejść do MMA. Niedawno największa organizacja w kraju potwierdziła podpisanie z nim kontraktu, a wiadomość ta ucieszyła wielu kibiców, gdyż fighter zawsze może liczyć na duże wsparcie.

Sam jest sympatykiem Legii i to Legioniści dopingują go podczas pojedynków. Co ciekawe, w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zdradził nawet, że wszystko zaczęło się właśnie od trybun. Najpierw został kibicem, w związku z czym zaczął trenować sporty walki, aby być gotowym na konfrontacje z chuliganami.

Z czasem jednak treningi stały się częścią jego życia, zaczął toczyć pojedynki, a teraz będzie realizował się w szeregach KSW:

– Legia dużo mi dała w życiu. Nie przeczę, że zacząłem trenować sporty walki, bo zacząłem być kibicem. Jakieś niebezpieczeństwa czyhały w związku z tą drogą i zacząłem trenować, nie dlatego, żeby spełniać się sportowo.

Całą rozmowę znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.