KSWMMA

Sentymentalne pożegnanie Michała Materli z KSW. Federacja odpowiada.

Przed kilkoma godzinami Michał Materla ogłosił, że jego kontrakt z KSW wygasa za parę dni i na ten moment nie zostanie przedłużony. Zawodnik wiąże przyszłość z pojedynkami dla nowej organizacji, w której jest inwestorem – European Fight Master SHOW. Zarówno Materla jak i organizacja KSW podziękowały sobie wzajemnie na mediach społecznościowych za pomocą sentymentalnych wpisów.

O ile wielu od dłuższego czasu mówiło o delikatnych napięciach na linii Michał Materla – KSW, o tyle chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Były mistrz kategorii średniej walczył dla KSW od 2006 roku i po niemal 15 latach pewna historia się zakończyła.

Mimo, iż drogi Materli i KSW się rozeszły, to obydwie strony mają sobie za co dziękować. Zawodnik Berserkers Team Szczecin jest prekursorem MMA w Polsce i niewątpliwie swoimi walkami wyniósł KSW na wyższy poziom, a sama organizacja zagwarantowała Materli niesamowite boje i pełne emocji momenty, które na pewno zapamięta do końca życia.

Zarówno KSW jak i Michał Materla na swoich mediach społecznościowych podziękowali sobie za tę dekadę wspólnych chwil.

„Mistrz. Legenda. Wojownik. Dziękujemy za wszystkie lata w klatce i ringu KSW”.

Sprawdź!  Były rywal Mameda Khalidova prosi go i federację KSW o pomoc - "Proszę pomóżcie mi"

Michał Materla swoją kolejną walkę zgodnie z zapowiedzią stoczy w pierwszej połowie roku. Organizacja EFM Show planuje kolejny event na datę 5 czerwca, kiedy to w Sofii, w Bułgarii, Polak ma bronić mistrzowskiego pasa organizacji.

Źródło: Instagram Michał Materla/KSW

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *