MMA

Sensacyjne doniesienia o walce Murański vs. Masa! Znamy szczegóły freak fightu

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, iż Jarosław „Masa” Sokołowski faktycznie dołączy do świata freak fightów. Pojawiły się kolejne, bardzo konkretne informacje w sprawie walki najsłynniejszego w Polsce świadka koronnego z Jackiem Murańskim.

Stary „Muran” w ostatniej walce zmierzył się w końcu z Marcinem Najmanem, co dla wielu było ostatnim freak fightem i swego rodzaju końcem gry. Ich długotrwały konflikt pełen był najgorszego sortu wyzwisk. Sam pojedynek zakończył się po niecałej minucie, a górą wyszedł Jacek Murański.

Już wkrótce może być on bohaterem kolejnego kontrowersyjnego pojedynku. Przed galą Clout MMA 4 do studia dodzwonił się Jarosław Sokołowski. Najsłynniejszy w Polsce świadek koronny od dłuższego czasu jest wręcz celebrytą i autorem wielu książek o półświatku. Teraz chciałby zadebiutować we freak fightach, żeby zmierzyć się z “Muranem”, ale ten w ogóle nie jest zainteresowany taką walką. Kiedy doszło do rozmowy podczas programu na żywo, nie szczędził ostrych słów pod adresem Sokołowskiego, który przez lata nie porzucił przestępczej działalności.

Dojdzie do walki Murański vs „Masa”?!

Jak donosił „Szalony Reporter”, „Masa” i „Muran” mieli stoczyć walkę wieczoru na gali MMA-VIP. Te wieści szybko zostały jednak zdementowane… ale sam pomysł nie umarł.

Sprawdź!  Żurom twierdzi, że Antykonfident wygrał, bo miał więcej farta: "Ja byłem lepszy w pierwszej rundzie"

Jakub Wątor na łamach strony Goniec.pl doniósł, iż panowie jeszcze w tym roku spotkają się w klatce. Informacje te potwierdził też Michał Cichy:

– Mogę potwierdzić informacje Kuby Wątora, że walka Muran vs Masa jest zaplanowana na przełomie kwietnia i maja w nowej organizacji (wcześniej wprowadzono mnie w błąd, że w już istniejącej). Wątpię natomiast, że taką walkę będzie można zorganizować na jakiejś hali. Może Wieluń? Władze miejskie wiedząc jakie to typu wydarzenie, na pewno to zablokują. Może to będzie gala studyjna? – napisał na portalu X (dawniej Twitter).

Niedługo pod wpisem Cichego pojawiły się kolejne wiadomości. W jednej z nich dziennikarz dał znać, iż gala z walką „Muran” vs. „Masa” odbędzie się podczas „na pewno studyjnej gali PPV”.

Nie trzeba też dodawać, jak wielką kontrowersją byłby taki freak fight. Przed kilkoma dniami stanowczo wypowiedział się o tym „Różal”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.