UFC

Sean O’Malley chce walk z dwoma byłymi mistrzami UFC! „Byłbym przeszczęśliwy. Nie odmówiłbym.”

Sean O’Malley póki co czeka na kolejnego rywala. Fighter, który zdecydowanie jest szykowany na przyszłą gwiazdę UFC ma na radarze dwóch zawodników, z którymi chciałby się zmierzyć.

Popularny Sugar jest jednym z najbardziej perspektywicznych fighterów w UFC. Zawodnik nie jest jeszcze w top 15 dywizji koguciej, a już czai się na dwa duże nazwiska w tej kategorii! Obaj są byłymi mistrzami największej federacji MMA.

Podczas rozmowy z Arielem Helwanim w The MMA Hour, Sean O’Malley zdradził, że chce zmierzyć się z Frankiem Edgarem oraz Dominickiem Cruzem:

Jakby zaproponowali mi Frankiego, byłbym przeszczęśliwy. Frankie to zawodnik z top 10 i jest jednym z największych nazwisk. Nie odmówiłbym. I nie chcę walczyć z nim z powodu większej kasy. Powiedziałem: „Jasne, zmierzę się z nim 11 grudnia w Vegas”. Z miłą chęcią wziąłbym ten pojedynek. Liczyłem, że się spotkamy. Inną taką walką jest pojedynek z Dominickiem Cruzem.

O’Malley na pewno nie zmierzy się z byłym mistrzem dywizji lekkiej w tym roku. The Answer ma zaplanowane spotkanie z Marlonem Verą. Sugar zdradził swoje przewidywania na ten pojedynek w swoim podcaście:

Sprawdź!  Michał Oleksiejczuk rzuca wyzwanie rywalowi z top 15: "Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki. Chcę się z nim zmierzyć i go pokonać"

– Myślę, że Chito wygra z Edgarem. Zapewne będzie to nudne w ch*j. Frankie trochę atakuje, trochę się cofa. Marlon nie robi zbyt wiele. Obejrzę to, ale nie spodziewam się fajerwerków. Chito wygra, pokona Edgara.

Marlon Vera nie jest obcy Seanowi O’Malleyowi. Jest to pierwszy i póki co jedyny fighter, który pokonał Sugara w 2020 roku. Od tamtej pory obaj wymieniają się złośliwościami na swój temat. Amerykanin mówił też, że nie uznaje tej porażki.

Dominick Cruz tymczasem nie ma obecnie zakontraktowanego pojedynku. Ostatni raz Dominatora mogliśmy oglądać w marcu, kiedy zgarnął niejednogłośną decyzję przeciwko Casey Kenney’emu. Sean O’Malley od czasu wygranej na UFC 264 również pozostaje nieaktywny. W wywiadzie po zwycięstwie młody zawodnik wyzwał całą czołówkę dywizji, także między innymi Dominicka Cruza.

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.