GROMDA

Sarara typuje starcie Don Diego vs Balboa! „Jeśli w pierwszych trzech rundach, to stawiałbym na…”

Tomasz Sarara zdradził, jak typuje pojedynek o tytuł mistrza walk na gołe pięści, do którego dojdzie już jutro podczas hitowej gali GROMDA 13.

Już jutro odbędzie się gala GROMDA 13, na którą czekają kibice z całej Polski. W main evencie zobaczymy hitowy pojedynek pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Bartłomiejem Domalikiem, którego stawką jest tytuł pierwszego mistrza GROMDY.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Sarara typuje „Don Diego” vs „Balboa”

O swój typ na pojedynek został zapytany Tomasz Sarara, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. Przyznał, że „Balboa” będzie najgroźniejszy przez trzy pierwsze odsłony, gdyż jest bardzo dynamiczny i bije z dużą mocą, ale w końcu zacznie opadać z sił.

Kubiszyn natomiast jest bardzo wytrzymały i walczy inteligentnie, więc może przeczekać pierwsze odsłony, aby później rozprawić się z rywalem. Między innymi ostatni pojedynek zwyciężył dopiero po 9 minutach piątej rundy, kiedy to zaczął brutalnie rozbijać Vasyla Halycha, aż w końcu narożnik rywala rzucił na ring ręcznik i poddał pojedynek.

Sprawdź!  Alan odrzucił ofertę walki z "Zadymą"! Mocny komentarz zawodnika GROMDY! "Nie dziwię się. Wpie**ol gwarantowany, żałosne"

– Jeśli w pierwszych trzech rundach, to stawiałbym na Bartka Domalika. Od czwartej w górę szansę Kubiszyna rosną. Taki naprawdę dynamiczny, mocno bijący „Balboa” będzie bardzo ciężki do zatrzymania przez trzy rundy. Po trzeciej rundzie, jeśli paliwa zacznie brakować, to Mateusz może go przetrzymać. Nie ma wtedy nic przyjemniejszego, jakkolwiek to nie zabrzmi, niż bić typa, który nie ma siły się bronić. Tak ta walka może później wyglądać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.