FAME MMA

Rzecznik FAME ujawnia kulisy telefonu Beverly! „O tym wiedział tylko Rozpara”

Rzecznik prasowy federacji FAME wyjaśnił, jak wygląda sprawa głośnego telefonu do Sylwestra Wardęgi podczas ostatniego programu.

W trakcie Cage’a do studia zadzwoniła osoba podająca się za „Beverly” i zapewniała, że nie jest w żaden sposób związana z federacją, czym wzbudziła już duże podejrzenia. Następnie dopytywała – „Jak ty się czujesz z tym, że zniszczyłeś życie Boxdelowi? Jesteś z tego dumny?”

Jak się szybko okazało, dzwoniącą osobą była żona byłego już prezesa FAME MMA Krzysztofa Rozpary. Gdy wszystko wyszło na jaw, Rozpara postanowił zrezygnować ze swojego stanowiska i zastąpił go Rafał Pasternak. Przy okazji ostatniego wywiadu dla MMA-BNB rzecznik Michał Jurczyga wyjaśnił, jak zakulisowo wyglądała cała sprawa.

Osoby z FAME zajmując się programem nie miały pojęcia, że „Beverly” zadzwoni do studia. O telefon poprosił sam Rozpara, który oglądał Cage w innym pomieszczeniu i miał bezpośredni kontakt z właścicielem studia.

– Było tak, że Krzysztof z Rafałem oglądali program w innym pomieszczeniu. Tam przez chwilę był też właściciel studia. Krzysztof poprosił go o wykonanie takiego połączenia. Właściciel studia podszedł do osoby, która wykonuje połączenia i bez wiedzy pozostałych osób w reżyserce. Tylko te osoby o tym wiedziały.

– Nikt z osób w reżyserce nie widział skąd to połączenie. O tym telefonie wiedział tylko Krzysztof. Rozumie powagę sytuacji, rozmawiał z Sylwestrem i miał przeprosić. W poczuciu odpowiedzialności zrezygnował z funkcji prezesa zarządu FAME. Panowie spotkali się u notariusza i dokonali zmian. Nowym prezesem FAME został Rafał Pasternak. Ma to taki wymiar symboliczny, wzięcia tej odpowiedzialności na siebie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.