GROMDA

GROMDA 15: Zwycięzca turnieju wraca do ringu! Poznajcie historię Słomki! [WIDEO]

„Słomka” wraca do ringu GROMDY. Organizacja opublikowała ciekawy materiał, w którym przedstawiona została historia zwycięzcy turnieju.

1 grudnia odbędzie się GRODMA 15. Podczas wydarzenia dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Kibice bez wątpienia najbardziej czekają na mistrza Mateusza Kubiszyna, który zmierzy się z Łukaszem Parobcem. Dojdzie również do długo zapowiadanego debiutu „Popka”.

Ponadto do ringu wracają Bartłomiej DomalikVasyl Halych czy też Jakub Słomka, który zwyciężył trzynastą edycję GROMDY. Stoczył on trzy pojedynki, w których znokautował „MorelꔄSieniawa” oraz „Stolarę” i wygrał turniej.

Historię Słomki możecie poznać za sprawą najnowszego materiału, który pojawił się na kanale GROMDY. Zawodnik opowiedział o sobie, swoim życiu i przygotowaniach, a w komentarzach otrzymał duże wsparcie ze strony kibiców.

Przyznał, że nie jest fighterem, który w walkach kalkuluje, a do ringu GROMDY nie wychodzi po rozgłos czy zbudowanie kariery:

– Szykuję się na każdego zawodnika. Ja nie analizuję walk czy zawodników. Przygotowuję się i wychodzimy. Na gołe pięści nie pójdzie bić się każdy. Każdy musi mieć mocniejsze ambicje, że się nie boi takiej twardej walki. Każdy wie, po co tam wchodzi. Nikt tego nie robi dla rozgłosu czy kariery. Każdy robi to, bo to kocha i lubi się bić.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.