FAME MMA

Rozpara chce zrezygnować ze swojej funkcji w FAME! Wardęga ujawnia: „Myśli poważnie o…”

Sylwester Wardęga zapowiada, że może dojść do dużych zmian w zarządzie FAME MMA. Jak się okazuje, ze swojej funkcji chce zrezygnować Krzysztof Rozpara.

Już w grudniu odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji freakowej, podczas której w main evencie do klatki powróci Wardęga. Jego walka wywołała w sieci dużo szumu, zwłaszcza po Cage’u, kiedy to do studia zadzwoniła żona Krzysztofa Rozpary, podająca się za „Baverly” i zapytała Sylwestra, jak się czuje z tym, że zniszczył życie „Boxdelowi”.

Teraz Wardęga za pośrednictwem social mediów zdradził, że w zarządzie FAME może dojść do sporych zmian. Z funkcji prezesa chce zrezygnować Krzysztof Rozpara. Jego miejsce miałby zająć Wojtek Gola lub Rafał Pasternak.

– Krzysztof Rozpara poważnie myśli o zrezygnowaniu z funkcji prezesa Fame MMA. Nowym prezesem może zostać rządzący twardą ręką, bezkompromisowy Wojciech Gola lub człowiek do rany przyłóż Rafał Pasternak.

– Kto według Was lepiej poprowadzi spółkę? Rezygnacja z funkcji prezesa nie oznacza odejścia ze spółki. Tłumaczę, bo niektórzy tak to interpretują.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.