MMA

Różal w mocnych słowach zwraca się do federacji freakowych! „Nie składajcie mi ofert. Nie zawalczę z żadnymi…”

Marcin Różalski zwrócił się do organizacji freakowych, aby te więcej nie wysyłały mu żadnych propozycji. I tak nie zamierza toczyć pojedynków na tego typu galach.

„Różal” był jednym z pierwszych sportowców, który popierał projekt FAME MMA. Jednocześnie krytykował też to, co dzieje się na konferencjach, czyli robienie tak zwanych dymów i awantur, aby zwiększyć zainteresowanie galami i pojedynkami.

Były zawodnik KSW wielokrotnie wspominał o tym, że dostawał oferty od różnych federacji, jednak nigdy ich nawet nie rozważał. Teraz opublikował na swoich social mediach nagranie i wyjaśnił, że mógłby przyjąć propozycję, pod jednym warunkiem – cała rozpiska musiałaby być sportowa.

Takie wydarzenia jednak zapewne nigdy nie zobaczymy, więc „Różal” wyraźnie wykluczył swój udział w tego typu galach. Poprosił też włodarzy, by więcej nie wysyłali mu żadnych ofert:

– Zwracam się do właścicieli tych federacji. Nie składajcie mi żadnych ofert, bo nigdy nie zawalczę na gali freakowej z żadnymi freakami, żadnymi popie***leńcami, wywrotowcami czy zje**mi ku**a mózgowymi. Jeżeli kiedykolwiek miałbym zawalczyć na gali freakowej, to miałaby tam być tylko rozpiska sportowa. A że tego nie będzie, ja nie będę dyktował nikomu warunków, to odpowiedź mamy prostą.

– Kolejny raz dostałem propozycję. W zeszłym roku dostałem chyba z każdej federacji. Z niektórych kilkukrotną, odmówiłem. Dzisiaj dostałem kolejną, też odmówiłem, mimo że walczyłbym ze sportowcem i niby byłaby to walka sportowa. Czyli podsumowując, kiedyś freaki były na galach sportowych. Teraz na walki sportowców na galach freakowych? Gale freakowe są dla freaków. Gale sportowe są dla sportowców. 

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.