Boks

Rewanż Masvidal vs Diaz potwierdzony! „To chodzący trup”

Bohaterowie pierwszej walki o pas BMF w organizacji UFC, Nate Diaz i Jorge Masvidal, ponownie staną w szranki! Oficjalnie potwierdzono datę i formułę ich rewanżowego starcia.

Do pierwszego spotkania obu panów doszło podczas gali UFC 244 w listopadzie 2019 roku. Nate Diaz kilka miesięcy wcześniej wyzwał Masivdala proponując „walkę, która potwierdzi kto jest prawdziwym Największym Sk…wielem”. Tytuł ten tak spodobał się fanom i Danie White, że stworzono z tej okazji specjalny pas.

Tamto starcie zakończyło się po 3. z zaplanowanych 5. rundach. Przerwał je lekarz, który nie dopuścił Diaza do kolejnej odsłony z powodu dużego rozcięcia nad okiem.

Rewanż Diaz vs. Masvidal potwierdzony!

Teraz już wiadomo, że 1 czerwca panowie zmierzą się ponownie. Tym razem będzie to jednak walka w boksie, a nie w MMA. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kia Forum w Los Angeles, a limit wagowy to 175 funtów.

Już od jakiegoś czasu w kuluarach mówiło się, że do takiej walki niebawem dojdzie. Teraz znana już jest data, a Jorge Masvidal zapowiada, że tym razem jeszcze bardziej złoi skórę Diazowi.

Sprawdź!  Colby Covington ostro o Georges St-Pierre. "Jego stójka jest fatalna. GSP uderza jak przedszkolak!"

Nate to chodzący trup. Nie mogę się doczekać, by udowodnić mu, że ostatni raz nie był dziełem przypadku. Został uratowany przez sędziego. Teraz walczymy w boksie, co jest jego mocną stroną, ale nie ma ze mną szans.

Nie zostawię mu w ringu ani centymetra i ani chwili na oddech. Jeśli myślał, że walka w MMA była trudna, to teraz będzie dużo gorzej. Chcę zakończyć porównania, że „jesteśmy do siebie podobni”, czy, że „sędzia go ocalił”. Te gadki skończą się 1 czerwca. Przemoc i walkę na pięści mamy we krwi, a ja ponownie udowodnię, że jestem lepszym sportowcem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.