MMAUFC

Reakcja zawodników UFC na nokaut Mateusza Gamrota: „To jest to, o czym mówiłem”.

Po wczorajszym zwycięstwie Mateusza Gamrota na UFC Vegas 23, wielu zawodników tradycyjnie już zresztą zareagowało na portalu społecznościowym Twitter na to, co wydarzyło się tego wieczora w klatce. Gamrot znokautował w drugiej rundzie faworyzowanego przez wielu w płaszczyźnie stójkowej Scotta Holtzmana i udowodnił, że należy się z nim liczyć. Oto, jak na zwycięstwo Polaka zareagowali inni zawodnicy UFC.

Twitter jest miejscem, gdzie reprezentanci UFC mogą wypowiadać się dowolnie o różnorakich sytuacjach. Popularnym stało się ocenianie walk i występów zawodników, którzy walczą podczas eventów największej organizacji MMA na świecie. Pod adresem Gamera popłynęło wczoraj sporo słów pochwał, a gratulacje złożyli między innymi była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, mistrz w kategorii półciężkiej Jan Błachowicz czy pretendent do tytułu w kategorii półśredniej – Jorge Masvidal.

Poniżej kilka wpisów z oceną dyspozycji Gamera od zawodników UFC:

Mateuszowi Gamrotowi pogratulowali też zawodnicy KSW: świeżo upieczony mistrz w kategorii koguciej Sebastian Przybysz i Łukasz Juras Jurskowski.

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk: "Esparza nie zasłużyła na walkę z Namajunas. Kolejnymi pretendentkami powinnyśmy być albo ja, albo..."

Dla Gamera była to pierwsza wygrana pod szyldem UFC i dodatkowo pierwsza w karierze przez nokaut. Polak po trzech miesiącach spędzonych w Stanach wróci niebawem do Polski i już wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Mimo dużego szacunku, Polak chciałby zawalczyć z niebezpiecznym Nasratem Haqparastem, który swoją drogą debiutował w UFC na gali w Polsce.

Źródło: Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.