MMAUFC

Mateusz Gamrot bogatszy o 50 tysięcy dolarów. Polak z bonusem za występ wieczoru po nokaucie na UFC Vegas 23!

Jak poinformowała organizacja UFC, przyznano bonusy po gali UFC Vegas 23. Jeden z nich w wysokości 50 tysięcy dolarów trafił do Mateusza Gamrota. Polak został nagrodzony za występ wieczoru, kiedy to po wygranej pierwszej rundzie, w drugiej znokautował Scotta Holtzmana.

Tradycyjnie już UFC przyznała bonusy pieniężne dla najlepszych podczas gali UFC Vegas 23. Jednym z nagrodzonych i zarazem bogatszych o 50 tysięcy dolarów został Mateusz Gamrot, który w kapitalnym stylu znokautował Scotta Holtzmana.

Organizacja przyznała dwa bonusy za występ wieczoru oraz dwóch zawodników zostało nagrodzonych za walkę wieczoru. Występy wieczoru przypadły wspomnianemu Polakowi i Mackenzie Dern, która balachą w pierwszej rundzie poddała Ninę Nunes, zaś zawodnicy nagrodzeni za walkę wieczoru to Sam Alvey i jego pogromca Julian Marquez, który poddał doświadczonego Amerykanina duszeniem zza pleców w rundzie drugiej.

Dla Polaka to ogromne wyróżnienie, ale choć dla UFC Gamer stoczył dopiero dwa pojedynki, to bonus pieniężny powędrował do niego już drugi raz. W debiucie za kapitalne starcie z Guramem Kutateladze, Gamrot wraz z Gruzinem zostali nagrodzeni za walkę wieczoru.

Sprawdź!  Wyniki ważenia przed UFC Vegas 23: Mateusz Gamrot w limicie! Dwóch zawodników nie zrobiło wagi.

Źródło: UFC Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.