MMAUFC

Mateusz Gamrot bogatszy o 50 tysięcy dolarów. Polak z bonusem za występ wieczoru po nokaucie na UFC Vegas 23!

Jak poinformowała organizacja UFC, przyznano bonusy po gali UFC Vegas 23. Jeden z nich w wysokości 50 tysięcy dolarów trafił do Mateusza Gamrota. Polak został nagrodzony za występ wieczoru, kiedy to po wygranej pierwszej rundzie, w drugiej znokautował Scotta Holtzmana.

Tradycyjnie już UFC przyznała bonusy pieniężne dla najlepszych podczas gali UFC Vegas 23. Jednym z nagrodzonych i zarazem bogatszych o 50 tysięcy dolarów został Mateusz Gamrot, który w kapitalnym stylu znokautował Scotta Holtzmana.

Organizacja przyznała dwa bonusy za występ wieczoru oraz dwóch zawodników zostało nagrodzonych za walkę wieczoru. Występy wieczoru przypadły wspomnianemu Polakowi i Mackenzie Dern, która balachą w pierwszej rundzie poddała Ninę Nunes, zaś zawodnicy nagrodzeni za walkę wieczoru to Sam Alvey i jego pogromca Julian Marquez, który poddał doświadczonego Amerykanina duszeniem zza pleców w rundzie drugiej.

Dla Polaka to ogromne wyróżnienie, ale choć dla UFC Gamer stoczył dopiero dwa pojedynki, to bonus pieniężny powędrował do niego już drugi raz. W debiucie za kapitalne starcie z Guramem Kutateladze, Gamrot wraz z Gruzinem zostali nagrodzeni za walkę wieczoru.

Sprawdź!  Jaś Kapela ma zawalczyć z byłym dziennikarzem TVP na gali MMA-VIP 3!

Źródło: UFC Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *