FAME MMA

Raubo o walce Diablo w FAME: „Gdybym wiedział, wyrzuciłbym z sali” [WIDEO]

Trener Zbigniew Raubo w stanowczych słowach wypowiedział się na temat walki Krzysztofa Włodarczyka w organizacji FAME MMA.

Już w przyszłym miesiącu „Diablo” weźmie udział w gali na PGE Narodowym. Od dłuższego czasu mówiło się o debiucie byłego mistrza świata we freakach. Najpierw miał walczyć z Arkadiuszem Tańculą, ale po ogłoszeniu pojedynki niespodziewanie się z niego wycofał.

Teraz podczas FAME 22 zmierzy się z „pashąBicepsem” i stoczy swój pierwszy pojedynek w formule MMA. O zmianę dyscypliny przez „Diablo” zapytany został jego były trener Raubo, który rozmawiał z FANSPORTU TV.

Przyznał, że zarówno Włodarczyk, jak i Szpilka powinno przejść całkiem inną drogę. Stwierdził nawet, iż gdyby wiedział, jak to się skończy, to nie podejmowałby współpracy z „Diablo”:

– Ktoś mi kiedyś zadał pytanie, co bym zrobił, jakbym wiedział, że „Rudy” będzie kiedyś we freakach. Wykopałbym go z sali. Ja zdania nie zmieniam, ale to jest droga Krzyśka, to jest droga Szpilki. Powinni jeden i drugi być wielkimi mistrzami świata, zasiadać w zarządach federacji bokserskich, a oni się bawią, no i zarabiają.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.