MMA

Rafał Jackiewicz o umiejętnościach Najmana: „Godność osobista nie pozwala mi…” [VIDEO]

Ostatnim gościem w studio Fansportu TV był Rafał Jackiewicz. Były mistrz Europy w boksie wypowiedział się między innymi o Marcinie Najmanie i jego potencjalnym rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim.

Panowie debiutowali w MMA przeciw sobie przed kilkunastoma laty, co zakończyło się zwycięstwem Pudziana. Kariery obu zawodników potoczyły się po tamtym pamiętnym wieczorze kompletnie inaczej. Były strongman niezmiennie reprezentował KSW, a „El Testosteron” ostatecznie wylądował w świecie freak fightów.

Od jakiegoś czasu Najman postanowił wyzwać Pudzianowskiego na rewanż twierdząc, że tym razem by go pokonał. Mariusz wypełnił kontrakt z największą polską organizacją, co teoretycznie otwiera drogę do negocjacji z innymi. Wątpliwym jednak jest, by Pudzian zechciał na koniec kariery wstąpić do świata freaków.

Jackiewicz: Moja godność osobista nie pozwala mi, by…

Między innymi o Marcina Najmana został zapytany ostatni gość w studio Fansportu TV. Rafał Jackiewicz, bo o nim mowa przyznał, że ze względu na bliższą relację z „El Testosteronem” nie będzie publicznie oceniał jego umiejętności. Przy okazji został też zapytany o ewentualny wynik rewanżu Pudzianowski vs Najman, a jego reakcję zobaczyć możecie w poniższym wideo.

Sprawdź!  Pierwszy z partnerów gali Marcina Najmana za burtą! Wszystko po interwencji Krzysztofa Stanowskiego!

Jak ktoś się mnie pyta ja opowiadam prywatnie, co myślę o jego stylu walki, powiedzmy… Ale to jest mój kolega i ja tego publicznie nie powiem. Moja godność osobista nie pozwala mi, żeby mówić coś na kolegę. Marcin nic złego nigdy mi nie zrobił, a to, że walczy jak walczy to jest inna sprawa.

Całą rozmowę z Rafałem Jackiewiczem zobaczysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.