KSW

Pudzianowski zmierzy się z Soldiciem? Zgłasza gotowość do walki! „Jestem następny”

Mariusz Pudzianowski zgłasza gotowość do walki z Roberto Soldiciem. Za pośrednictwem social mediów odpowiedział na pytanie podwójnego mistrza KSW.

Soldiciowi w kontrakcie został ostatni pojedynek. Prawdopodobnie po kolejnej walce rozstanie się z KSW i przejdzie do największej organizacji MMA na świecie. Fighter ma za sobą serię 7 zwycięstw, w tym aż 6 rywali kończył przed czasem.

W ostatnim pojedynku zmierzył się z legendą KSW Mamedem Khalidovem. Starcie zakończyło się już w drugiej odsłonie po tym, jak Soldić ustrzelił mistrza potężnym lewym sierpowym. Po brutalnym uderzeniu Mamed znokautowany wylądował na deskach.

Mariusz Pudzianowski otwarty na walkę z Roberto Soldiciem

Przed Soldiciem przynajmniej jeden pojedynek w KSW, jednak wygląda na to, że fighter nadal nie wie, z kim zmierzy się w kolejnym starciu. Mówiło się m.in. o rewanżu z Mamedem oraz próbie zdobycia trzeciego tytułu i walce w kategorii półciężkiej.

Na swoich social mediach Soldić zamieścił wpis, w którym zapytał swoich kibiców o to, z kim powinien zmierzyć się następnym starciu. Gotowość zgłosił sam Mariusz Pudzianowski, który w komentarzu napisał:

Ja jestem następny – tak odpowiedział mistrz KSW – Oo ku*wa, dobre to, let’s go.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi się o walce Roberto Soldicia z Mariuszem Pudzianowskim. Po nokaucie na „Bombardierze” gotowość do walki z byłym strongmanem zgłosiło wielu zawodników, w tym m.in. Phil de Fries, Erko Jun, Łukasz Parobiec, Mamed Khalidov, czy właśnie Roberto Soldić.

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula wyrówna rachunki ze Szpilką? "Biliśmy się na korytarzu szkolnym, podbił mi oko. Mamy jakieś porachunki do wyrównania"

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.