KSW

Pudzianowski zmierzy się z Soldiciem? Zgłasza gotowość do walki! „Jestem następny”

Mariusz Pudzianowski zgłasza gotowość do walki z Roberto Soldiciem. Za pośrednictwem social mediów odpowiedział na pytanie podwójnego mistrza KSW.

Soldiciowi w kontrakcie został ostatni pojedynek. Prawdopodobnie po kolejnej walce rozstanie się z KSW i przejdzie do największej organizacji MMA na świecie. Fighter ma za sobą serię 7 zwycięstw, w tym aż 6 rywali kończył przed czasem.

W ostatnim pojedynku zmierzył się z legendą KSW Mamedem Khalidovem. Starcie zakończyło się już w drugiej odsłonie po tym, jak Soldić ustrzelił mistrza potężnym lewym sierpowym. Po brutalnym uderzeniu Mamed znokautowany wylądował na deskach.

Mariusz Pudzianowski otwarty na walkę z Roberto Soldiciem

Przed Soldiciem przynajmniej jeden pojedynek w KSW, jednak wygląda na to, że fighter nadal nie wie, z kim zmierzy się w kolejnym starciu. Mówiło się m.in. o rewanżu z Mamedem oraz próbie zdobycia trzeciego tytułu i walce w kategorii półciężkiej.

Na swoich social mediach Soldić zamieścił wpis, w którym zapytał swoich kibiców o to, z kim powinien zmierzyć się następnym starciu. Gotowość zgłosił sam Mariusz Pudzianowski, który w komentarzu napisał:

Ja jestem następny – tak odpowiedział mistrz KSW – Oo ku*wa, dobre to, let’s go.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi się o walce Roberto Soldicia z Mariuszem Pudzianowskim. Po nokaucie na „Bombardierze” gotowość do walki z byłym strongmanem zgłosiło wielu zawodników, w tym m.in. Phil de Fries, Erko Jun, Łukasz Parobiec, Mamed Khalidov, czy właśnie Roberto Soldić.

Sprawdź!  GSP i "Cro Cop" kontaktowali się z Soldiciem przy okazji KSW 65: "Trzy razy do mnie dzwonił, żeby mi przekazać wskazówki"

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.