KSW

Pudzianowski odpowiada na słowa Mameda. Obaj zawodnicy są zainteresowani pojedynkiem! „Czemu by nie Mamed”

Mariusz Pudzianowski odpowiedział na słowa Mameda Khalidova. Były strongman jest otwarty na pojedynek z mistrzem wagi średniej.

Mamed po gali KSW 61 w jednym z wywiadów zdradził, że gdyby dostał ofertę, to zmierzyłby się z Mariuszem Pudzianowskim. Mistrz największej polskiej organizacji MMA zaznaczył, że po pokonaniu Łukasza Jurkowskiego Pudzian to zawodnik w 100-procentach.

Pomysł tego pojedynku skomentował Maciej Kawulski, który zaznaczył, że Mamed to fighter, który lubi wyzwania i mimo iż mistrz organizacji jest otwarty na starcie, to nie wyobraża sobie zestawienia tych zawodników – Wszystko, co interesuje kibiców, interesuje również mnie. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie trudniejszego do realizacji zestawienia od tego właśnie. I nie sądzę, żeby było ono przyjęte brawami ze strony obu zawodników.

Po raz kolejny Khalidov w tej sprawie zabrał głos po ostatniej gali KSW 63 i rozmowie z Polsat Sport zaznaczył – Po walce Pudzianowskiego z „Jurasem” pojawiło się pytanie, czy zawalczyłbym z „Pudzianem”. Ja zawsze mówiłem, że będę walczył z zawodnikiem sportów walki. Pudzianowski jest stuprocentowym zawodnikiem MMA. Jeżeli będzie taka propozycja, to będę walczył i z Pudzianowskim. O ile to jest realne…

Jak się okazuje, także i Pudzianowski jest otwarty na taką walkę. Pudzian to zawodnik, który również lubi wyzwania. Kilka tygodni temu trwały negocjacje w sprawie jego debiutu bokserskiego i pojedynku z Górą z „Gry o tron”, jednak ostatecznie organizatorzy walki nie dogadali się z Pudzianowskim co do wypłaty za starcie.

Sprawdź!  Brutalny nokaut kopnięciem na gali KSW 60! Ion Surdu demoluje Koziorzębskiego [WIDEO]

Szef KSW zaznaczył jednak, że jest w kontakcie z Hafthorem Bjornssonem. Być może w niedalekiej przyszłości zobaczymy starcie Pudzianowskiego zarówno z Islandczykiem, jak i Mamedem Khalidovem. Jeśli chodzi o walkę z mistrzem wagi średniej, były strongman napisał na Instagramie krótko:

Czemu by nie Mamed – na co Khalidov odpowiedział – No właśnie, czemu nie Mariusz.

Źródło: Instagram / Polsat Sport

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.