PRIME SHOW MMA

Prime wyprzedza Clout MMA? Jóźwiak nie ma wątpliwości! [WIDEO]

Za nami druga konferencja przed galą Prime MMA 7, podczas której ponownie zobaczymy w akcji Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN stoczy pojedynek rewanżowy.

Jóźwiak po raz kolejny zmierzy się z Jackiem Murańskim. W pierwszym starciu posłał rywala na deski i odniósł pewne zwycięstwo na pełnym dystansie. Wielu kibiców uważa, że drugie zestawienie nie ma sensu, jednak „Muran” zamierza udowodnić, iż jest inaczej.

Przy okazji wywiadu dla fansportu.pl Paweł Jóźwiak wypowiedział się na temat swojej walki, ale także innych zestawień. Padło również pytanie o pozycję Prime Show MMA na rynku freakowym. Prezes FEN nie ma wątpliwości, że na ten moment organizacja zajmuje drugie miejsce zaraz za FAME i tym samym wyprzedza Clout MMA.

– Myślę, że Prime po FAME jest drugą największą polską freak fightową federacją. Mówię to z pełną świadomością i tyle. Prime zrobił już 6 gal, teraz będzie 7 i ciągle się rozwija. Dla mnie Prime jest numerem 2, co potwierdzi tą galą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.