PRIME SHOW MMA

Prime Show MMA 8 może się nie odbyć! Ogromne kontrowersje!

Za kilka tygodni, 13 kwietnia, ma się odbyć gala Prime Show MMA 8. Organizatorzy natrafili jednak na duże przeszkody.

Zawodnicy Prime Show MMA nierzadko szli z szefostwem na noże, co kończyło się groźbami procesu sądowego. Organizacja, której twarzą jest Kasjusz „Don Kasjo” Życiński kojarzy się przede wszystkim z angażowaniem kontrowersyjnych postaci.

Przed kilkoma dniami Internet obiegła informacja o zatrzymaniu Marka Jówko. Prowadzący konferencje i zawodnik Prime MMA został aresztowany przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP Tarnów. Sprawa ma dotyczyć typowania uczestników bójki między pseudokibicami lokalnej drużyny piłkarskiej i osobami z Ukrainy.

Ogromną dyskusję wywołał też powrót do Prime Show MMA jednego z zawodników. Mimo wcześniejszych zapewnień „Don Kasjo”, w szeregi federacji ponownie włączony został „Kamerzysta”. Kontrowersyjny twórca internetowy został niedawno uniewinniony w sprawie pobicia starszego mężczyzny. Zdaniem wielu kibiców i komentatorów świata freak fightów nie powinno jednak być dla niego miejsca w Prime Show MMA, ani innej organizacji.

Prime Show MMA 8 zagrożone?!

Znana z walk w High League działaczka Maja Staśko postanowiła zainterweniować w sprawie i napisała list do prezydenta Gorzowa, gdzie ma się odbyć gala Prime Show MMA 8. Ten wystosował specjalne pismo, a do wszystkiego odniosła się spółka zarządu Areny Gorzów. Okazuje się, że organizacja wciąż nie podpisała umowy na wynajem hali i na ten moment ma tylko rezerwację. Jeśli jednak freak fighter pozostanie w karcie walk, gala nie dojdzie do skutku:

Sprawdź!  Alan nokautuje dwóch rywali w jednej walce! Nie dał im żadnych szans!

Po konsultacjach z działem prawnym wysłaliśmy pismo do organizatora gali Prime MMA z prośbą o wycofanie “Kamerzysty” z uczestnictwa w imprezie. Nie chodzi tutaj o dyskryminację, bo każda osoba zasługuje na drugą szansę. Jednak są pewne skandaliczne zachowania, których nie chcemy wspierać jako spółka miejska podlegająca pod Urząd Miasta Gorzowa. Jeżeli federacja nie wycofa tej osoby, to nie podpiszemy umowy. Organizator gali, na ten moment ma tylko rezerwację Areny Gorzów, na sobotę 13 kwietnia, nie doszło jeszcze do podpisania umowy cywilno-prawnej na organizację tego wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej – przekazała Kinga Krasicka, rzecznik prasowy Areny Gorzów.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.