FAME MMA

Prezes FAME zabrał głos po oświadczeniu w sprawie Boxdela! „Po upływie czasu widzę, że…”

Prezes FAME MMA zabrał głos w sprawie niespodziewane zwrotu dotyczącego powrotu „Boxdela”. Odniósł się do głośnego komentarza.

Federacja finalnie postanowiła, że dwa miesiące po wybuchu afery Pandora Gate Michał Baron powraca. Początkowo wydane zostało oświadczenie o tym, iż trwają prace nad usunięciem go ze spółki. Niedługo później włodarz pojawił się w studio podczas programów, a kibice zaczęli domyślać się, że nie zostanie wyrzucony z FAME.

Tak też się stało. Organizacja na początku tygodnia wydała nowe oświadczenie i wyjaśniła, że „Boxdel” nadal pozostaje udziałowcem w spółce i będzie pełnić funkcję włodarza. Jak zdradził sam Baron, mamy go zobaczyć w klatce już podczas jubileuszowej gali.

Głos zabrał również prezes FAME Rafał Pasternak, który po wybuchu afery zamieścił w social mediach mocny komentarz:

– Są pewne sytuacje i zachowania, które budzą mój wstręt i których nigdy nie zaakceptują. Sam jestem ojcem. Mam córkę. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice tych dziewczynek i co zrobiłbym na miejscu tych rodziców. Do wszystkich, którzy mają z tym cokolwiek wspólnego: nie chcę was znać i już nigdy żadnemu z was nie podam ręki – napisał na Instagramie.

Teraz postanowił odnieść się do swoich słów, gdyż wielu Internautów w odpowiedzi na oświadczenie FAME przypominało o wypowiedzi Pasternaka. Tak skomentował sytuację „Boxdela”:

Sprawdź!  Kibice mocno o formule walki Wrzosek vs "Sarius"! FAME odpowiada: "Uwaga, info do wszystkich ekspertów..."

– Odnośnie mojego komentarza sprzed 3 miesięcy. Nie będę usuwał tego wpisu, ponieważ wtedy targały mną właśnie takie emocje i pisałem to zupełnie szczerze. Po upływie czasu widzę jednak, że w tamtym momencie podobnie jak wiele innych osób wrzuciłem wszystkich „bohaterów” afery do jednego worka. Niektóre osoby – w tym Michał – oberwały nieadekwatnie do swoich przewinień i mój komentarz w odniesieniu do Michała również był przesadzony.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.