Clout MMA

Natan dostanie lekcję pokory? Denis zdradził brutalny plan na walkę! [WIDEO]

Szybkie KO, czy raczej maltretowanie Natana na pełnym dystansie? Denis Załęcki zdradził pomysł na walkę z Marconiem.

Jeśli wszystko powiedzie się zgodnie z planem, Denis Załęcki na gali Clout MMA 3: Santa Clout stoczy 2 walki jednego wieczoru. Najpierw „Bad Boy” spotka się na zasadach K-1 z „Wielkim Bu”, a jeśli zostanie dopuszczony przez lekarzy, czeka go starcie z Natanem Marconiem.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” MasiakDenis „Bad Boy” Załęcki1.502.25Fortuna
Denis „Bad Boy” ZałęckiNatan „Bóg Estetyki” Marcoń1.065.96Fortuna

Natanowi nikt nie daje najmniejszych szans w pojedynku z Torunianinem. Sam Denis też jest przekonany o swojej wygranej. „Bad Boy” w Q&A na kanale Fansportu TV został zapytany przez jednego z fanów o to, czy ma zamiar szybko skończyć Marconia, czy jednak zdominować go na pełnym dystansie. Załęcki przyznał, że wciąż myśli, który z dwóch planów wdroży:

Sprawdź!  Różal stanął w obronie Najmana! Komentuje ogromną krytykę pod jego adresem

– Zastanawiam się. Pierwszy plan jest taki, żeby zdobyć dosiad, wykluczyć mu ręce i po prostu liściami go [potraktować], żeby sędzia nie przerwał. Albo złapać go w zapaśniczy rzut, co umiem bardzo dobrze, rzucić go, żeby spadł na kark.

Zobacz też wywiad z Denisem Załęckim:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.