GROMDA

Powstanie film o GROMDZIE? Mariusz Grabowski zdradza plany! [WIDEO]

Na kanale Fansportu.pl pojawił się długi wywiad z Mariuszem Grabowskim. W rozmowie z prezesem GROMDY poruszonych zostało wiele ciekawych tematów, a on sam zdradził, że w planach jest film o organizacji!

-> Zobacz GROMDA 14 na żywo!

Najbliższa gala GROMDA 14 odbędzie się już w ten piątek 8 września. Kibice ponownie mogą spodziewać się ogromnych emocji i krwawych walk na gołe pięści! W ringu stawią się znane twarze: „VASYL”„REKSIO”, czy „SAVAGE”. Zadebiutują też nowi charakterni bijocy o potężnym ciosie, jak Luke Atkin, czy „KOALA”. Kolejną walkę stoczy też ulubieniec publiczności, Łukasz „GOAT” Parobiec.

Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie w długiej rozmowie z Michałem Tuszyńskim poruszył wiele ciekawych tematów. Wypowiedział się między innymi o planach na rywala dla „Don Diego”, czy pomysłach na zagranicznych zawodników, którzy mogliby zawalczyć z „Balboą” o międzynarodowe mistrzostwo organizacji.

Powstanie film o GROMDZIE!

Poruszając temat klimatycznych trailerów przed galami, które od dawna trzymają równy, wysoki poziom, prezes GROMDY przyznał, że w planach jest też film o organizacji! Pan Grabowski zdradził też, kiedy pomysł zostanie wcielony w życie.

Sprawdź!  Mocna zapowiedź starcia o pas GROMDY! "Balboa" zawalczy z byłym zawodnikiem UFC! "To będzie brutalna rzeźnia"

Może nie po tej, ale po następnej zaczniemy nagrywać film o GROMDZIE. Myślę, że wielu zawodników ma takie możliwości, żeby w tym filmie się pokazać. Myślimy, analizujemy. (…) Mamy trochę materiału, mamy dużo możliwości. Dokument? Chyba nie… Mamy pomysły, ktoś już coś pisze.

– Jak patrzę na inne filmy, nawet takie, które się cieszą popularnością to myślę, że my byśmy mogli podobny zrobić i też popularnością by się cieszył.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 14 LIVE! <-

BANER GROMDA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.