FAME MMAHigh LeaguePRIME SHOW MMA

Popek zmienił zdanie! Jest szansa na starcie z Murańskimi: „Jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali”

„Popek” zabrał głos w sprawie pojedynku z rodziną Murańskich. Jak się okazuje, zmienił zdanie i jest szansa na dwa zestawienia.

Raper jest skonfliktowany zarówno z Mateuszem, jak i jego ojcem Jackiem. Wielokrotnie padały pomiędzy nimi mocne słowa, a Murańscy chcieli wyjaśnić wszystko w klatce. „Popek” przez długi czas zapewniał, że nie da im walki za żadne pieniądze.

Nie chcę słyszeć tego imienia nigdy w wywiadach więcej. Dla mnie to jest zero. Po moim trupie. Nawet ku*wa za sto tysięcy miliardów dolarów. Dla mnie to są zwykłe zera – przyznał na początku 2022 roku w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco.

„Popek” o walce z Murańskimi

Jak się okazuje, raper zmienił zdanie, jednak ma swoje warunki. Jest gotowy zmierzyć się z Jackiem i Mateuszem, ale federacja, która zorganizuje te pojedynki, musi sprostać jego wymaganiom finansowym, gdyż w tym przypadku wyjdzie do klatki wyłącznie po pieniądze.

Raper chciałby załatwić dwie walki przy jednej okazji. W wywiadzie dla kanału Między Seriami zdradził, że ma pomysł, aby jedno starcie zrobić na otwarcie gali, a drugą walkę na zakończenie wydarzenia. Podkreślił jednak, że nie zależy mu na konfrontacji z Murańskimi i jeśli nie dostanie wystarczająco wysokiej gaży, to stoczy inny pojedynek:

Sprawdź!  "Popek Monster" przed starciem z Normanem Parke: "Jak przypie**olę przez gardę, to jestem w stanie go znokautować"

– Chociaż ta walka mnie najmniej interesuje, jakby mi jakaś federacja zapłaciła tyle pieniędzy, ile chcę, to zrobiłbym coś, co każdy chciał, tylko ja nie, bo ja tych dwóch gości nienawidzę. Chodzi o Murańskich. Coś tego typu, że jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali. Tutaj poszedłbym tylko po pieniądze i żeby rozjebać im łby.

– Za takie pieniądze, jakie ja bym chciał, jeżeli nie, to wolę zrobić to z Szeligą za żadne pieniądze. Taki mój pomysł freak fighter na coś, co by się sprzedało, czyli dwóch Murańskich na Popka. Pierwsza walka rozpoczynająca i walka kończąca galę.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.