GROMDA

„Popek” zapowiada brutalne RAM PAM PAM na GROMDA 10! (VIDEO)

Już 2 września odbędzie się jubileuszowa gala najlepszej organizacji walk na gołe pięści – GROMDA 10! Tego dnia odbędzie się wielki finał tryumfatorów poprzednich zmagań.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Czas na krwawy piątek! Brutalne i widowiskowe starcia na gołe pięści uliczny wojowników, legend dzielnicy oraz mistrzów w swoich dziedzinach! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Już 2 września w Pionkach w nowym, mroczniejszym anturażu odbędzie się jubileuszowa edycja GROMDA 10! Tego wieczoru zobaczymy zmagania najtwardszych z najtwardszych, czyli tych bijoków, którzy zwyciężyli poprzednie turnieje walk na gołe pięści!

W drabince turniejowej „Don Diego” zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. Jeśli Mateusz Kubiszyn odniesie zwycięstwo, czeka go finałowe starcie z Bartłomiejem „Balboą” Domagalikiem lub z Łukaszem „Goatem” Parobcem.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Federacja potwierdziła także udział autora najszybszego nokautu w walkach na gołe pięści, „GLEBY”, a także nabitego jak pociąg nad polskie morze „KABANA”! Krwawe nokauty, potężne uderzenia i solidny wpi***ol. Tego wszyscy oczekują po GROMDZIE 10 i wiadomo, że się nie zawiodą!

Sprawdź!  Popek vs Różal w GROMDZIE? Szef federacji ma plan na hitową walkę!

Na gali jak zawsze nie zabraknie wielkich gwiazd związanych z organizacją. Pojawi się były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej WBC w boksie Artur Szpilka oraz „Popek”. To właśnie Paweł Mikołajuw pojawił się w najnowszym trailerze promującym GROMDĘ 10.

Krwawe i brutalne walki na gołe pięści dostępne będą wyłącznie w Pay-Per-View, które zakupić możecie TUTAJ!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.