GROMDA

Popek ma za sobą przygotowania życia! Zapowiada nokaut na francuskim chuliganie [WIDEO]

„Popek” zabrał głos przed debiutem w GROMDZIE. Zapewnia, że ma świetne przygotowania oraz zamierza szybko wykonać robotę i znokautować rywala.

Już jutro odbędzie się fenomenalna gala GROMDA 15. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele elektryzujących zestawień, w tym przede wszystkim pojedynek Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem oraz starcie Bartłomieja Domalika z Simonem Henriksenem.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

W najnowszym materiale promującym wydarzenie głos zabrał „Popek”, którego czeka debiut w brutalnej formule. Zmierzy się on z doświadczonym i niepokonanym francuskim chuliganem znanym jako „Orsu Corsu”.

Raper zapewnia, że nigdy wcześniej nie miał tak mocnych przygotowań. Zamierza szybko znokautować swojego przeciwnika i jest bardzo pewny siebie, jednak z całą pewnością czeka go duże wyzwanie:

– Wchodzę, wychodzę i spie…alam na imprezę. Było kilku typów w kolejce, ale padło na Francuza. Nawet lepiej, że do końca nie wiedziałem, bo nie ma presji. (…) Nigdy nie miałem takich przygotowań, tylu sparingów przede wszystkim. Nie 4-5 rund i do domu, tylko 10-14. Naprawdę sam sobie podniosłem poprzeczkę wysoko.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.