UFC

Poirier o pojedynku z Gamrotem! Może dojść do takiej walki?

Dustin Poirier zdradził, czy jest szansa na jego pojedynek z Mateuszem Gamrot. Obaj zawodnicy znajdują się w czołówce kategorii lekkiej i być może kiedyś UFC spróbuje ich zestawić.

„Gamer” aktualnie zajmuje 6 miejsce w rankingu i cały czas pracuje nad wejściem do top 5 oraz zbliżeniem się do wymarzonego pojedynku o mistrzowski tytuł. Poirier natomiast znajduje się nieco wyżej i po ostatniej porażce z Gaethjem zamyka najlepszą trójkę kategorii.

Panowie wielokrotnie razem trenowali w American Top Team i nawzajem pomagali sobie w przygotowaniach. Być może jednak dojdzie do sytuacji, w której organizacja będzie chciała, żeby ze sobą zawalczyli. O takie starcie Poirier został zapytany w wywiadzie dla MMAJunkie.

– Gamrot to mój przyjaciel, ale zobaczymy. Zrobiliśmy razem wiele obozów, gdyż obaj trenujemy w American Top Team. Przyleciałem i pomagałem mu w przygotowaniach pod Jalina Turnera, ustawiałem się jako mańkut. No ale zobaczymy…

– Nie chcę walczyć z żadnym zawodnikiem, z którym trenuję. Musimy zobaczyć, jak to będzie wyglądało. Jesteśmy przyjaciółmi i często trenujemy razem. Taka walka doprowadza do złej energii w klubie. Klub się dzieli, zawodników prowadzą inni trenerzy. To nie jest nic dobrego. Chciałbym więc trzymać się od takich walk jak najdalej, oczywiście o ile będzie to możliwe.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.