Clout MMA

Piłkarski pojedynek w walce wieczoru Santa Clout! Hajto zmierzy się z Wawrzyniakiem!

Organizacja Clout MMA odsłoniła pierwszą kartę przed wydarzeniem, które odbędzie się 29 grudnia. Poznaliśmy tym samym walkę wieczoru, w której Tomasz Hajto zmierzy się z debiutującym Jakubem Wawrzyniakiem!

Już 29 grudnia odbędzie się trzecia gala CLOUT MMA. Jak zapowiadają organizatorzy, edycja Santa Clout odbędzie się w wyjątkowej świąteczno-noworocznej atmosferze. Kibice mogą spodziewać się tego, z czego CLOUT MMA jest dobrze znane – rozwiązywania konfliktów, mocnych sportowych pojedynków i wielu elektryzujących debiutów.

Dziś poznaliśmy pierwszych bohaterów tego wydarzenia. W klatce spotka się dwóch emerytowanych piłkarzy. Jednego z nich fani Clout MMA oglądać mogli już przy okazji pierwszego wydarzenia. Mowa tu o Tomaszu Hajcie.

Hajto vs Wawrzyniak walką wieczoru Santa Clout!

Były gwiazdor Schalke 04 w swoim debiucie musiał uznać wyższość Zbigniewa Bartmana. Emerytowany siatkarz poddał piłkarza w 2. rundzie. Tym razem Hajtę ponownie czeka walka z młodszym przeciwnikiem.

Tymże będzie Jakub Wawrzyniak. Potwierdzają się tym samym doniesienia Super Expressu sprzed kilkunastu dni. Boczny obrońca znany jest z występów w Legii Warszawa oraz Lechii Gdańsk. Wawrzyniak aż 49 razy też przywdziewał narodowe barwy. Jest też, obok Łukasza Piszczka, jedynym polskim piłkarzem, który trzykrotnie był powoływany na mistrzostwa Europy. Defensor do pojedynku szkoli się w Copacabanie u trenera Przemysława Szyszki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.