Boks

Pięściarz oskarżony o brutalne morderstwo swojej kochanki! Doszło do makabrycznej zbrodni. [WIDEO]

Bardzo dobrze zapowiadający się pięściarz wagi lekkiej pochodzący z Puerto Rico, uczestnik igrzysk olimpijskich w 2012 roku – 27-letni Felix Verdejo Sanchez (27-2) został zatrzymany przez policję w sprawie brutalnego morderstwa 27-letniej kobiety.

Zawodnik poddał się policji w niedzielę wieczór w San Juan, Puerto Rico po trwającym śledztwie w sprawie zaginięcia 27-letniej Keishli Marlen Rodriguez Ortiz. Od czwartku prowadzono jej poszukiwania. Jak się okazało kobieta została brutalnie zamordowana.

Na jaw wyszło, że pięściarz miał wieloletni romans z zaginioną kobietą. Przełomową informacją w sprawie okazał się fakt, że kobieta była z nim w ciąży!

Verdejo ze swoją żoną i dzieckiem:

Od początku wszystkie dowody wskazywały na to, że Verdejo stoi za sprawą zabójstwa. Pięściarz miał kontaktować się z Rodriguez 27 kwietnia, we wtorek. Dwa dni później kobieta zniknęła bez śladu. Kobieta miała poinformować we wtorek pięściarza o tym, że jest w pierwszym miesiącu ciąży i to on jest ojcem dziecka. Wtedy Verdejo wezwał ją do aborcji. Następnie pięściarz skontaktował się z inną osobą, którą „poprosił o pomoc w przerwaniu ciąży”.

Sprawdź!  (VIDEO) Taniec w ringu i zabawa z rywalem! Mayweather zarobił miliony dolarów za kolejną walkę pokazową

Policja przejrzała zapis rozmów telefonicznych. Pięściarz miał skontaktować się z kobietą w czwartek, aby umówić się na spotkanie w pobliżu miejsca jej zamieszkania.

Lokalne media zaznaczają, że podczas spotkania miało dojść do makabrycznej zbrodni.

Najpierw Verdejo miał uderzyć kobietę w twarz tak mocno, że ta straciła przytomność. Następnie wstrzyknął jej substancję usypiającą, którą chwilę wcześniej zakupił od lokalnych dilerów, związał jej ręce i stopy drutem. Do ciała przywiązał ciężki blok i zrzucił ją z mostu. W zabójstwie miała mu pomagać jedna osoba.

Pięściarz miał jeszcze strzelić do kobiety, na moście znaleziono łuskę i plamę krwi. Nagrania z monitoringu zarejestrowały jak na pasie awaryjnym mostu zatrzymał się czarny SUV pięściarza, Doge Durango.

Ciało kochanki zostało znalezione przez policję w sobotę.

Nie było wiadome od początku, czy to faktycznie 27-letnia kobieta, ponieważ jej twarz była okropnie zdeformowana. Na miejsce przybyła rodzina, która musiała zidentyfikować zwłoki. Dopiero po tym, jak na plecach zobaczyli wytatuowany diament (pseudonim pięściarza to „Diamante”) udało się potwierdzić, że to 27-latka.

Sprawdź!  Bisping o Holyfield vs. Belfort: "menedżerowie, trenerzy i komisje dyscyplinarne powinny chronić zawodników. Ta walka nie powinna mieć miejsca."

Sprawa została oficjalnie przejęta przez FBI, które uzyskało zapisy rozmów telefonicznych potwierdzając bezpośredni kontakt Verdejo i Rodriguez w dniach 28, 29 kwietnia.

 Limary Cruz, rzeczniczka FBI oficjalnie przekazała agencji Associeted Press, że pięściarzowi zostały przedstawione zarzuty – „Zostały mu postawione zarzuty, które w najbliższych dniach zostaną ujawnione”

Źródło: Boxingscene.com / Dailymail.com

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.