KSW

Jay Silva wraca do KSW. Kolejna walka Amerykanina już w czerwcu

Jay Silva (12-13-1) kilka lat temu był czołowym zawodnikiem KSW w wadze średniej. Amerykanin w swojej relacji na Instagramie poinformował o tym że podpisał nowy kontrakt z polską organizacją. Dodał również, że jego kolejna walka ma się odbyć się już w czerwcu na KSW 61 oraz zdradził, że jego rywal zostanie ogłoszony już wkrótce.

„To już oficjalnie! Będę walczył w KSW. Podpisałem kontrakt na walkę w czerwcu. Wkrótce ogłosimy przeciwnika”

Jay „The Spider Killer” Silva w swojej bogatej karierze walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak UFC czy Bellator. Przez kilka lat był związany z federacją KSW, gdzie stoczył sześć pojedynków. Szerszej publiczności jest znany ze swojej fantastycznej trylogii z Michałem Materlą (29-8), która zakończyła się stosunkiem 2 do 1 na korzyść Polaka.

W 2017 roku wystąpił na KSW 40 w Dublinie, gdzie po wyrównanym boju przegrał na punkty z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Ostatnim pojedynek stoczył ponad półtora roku temu na LXF 4. Na tej gali został wypunktowany przez Michaela Quintero (6-2).

Sprawdź!  Martin Lewandowski nie daje wyjścia Marcinowi Wrzoskowi: "Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko..."

Gala KSW 61 odbędzie się 5 czerwca w Gdańsku.

źródło: Instagram/Jay Silva

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.