KSW

Phil De Fries wychwala rywala przed KSW 95! „Dawno nie stałem przed tak wielkim wyzwaniem”

Mistrz wagi ciężkiej Phil De Fries lada dzień przystąpi do kolejnej obrony tytułu. Brytyjczyk cieszy się na spotkanie z Augusto Sakaiem, którego nazywa wielkim wyzwaniem.

Brytyjczyk ma już na koncie 10 walk w KSW od momentu dołączenia do organizacji w 2018 roku. Phil De Fries wszystkie pojedynki wygrał i aż dziewięciokrotnie bronił tytułu wagi ciężkiej, po który sięgnął w debiucie przeciwko Michałowi Andryszakowi.

W dziesiątej obroni rywalem De Friesa będzie Augusto Sakai. Występ Brazylijczyka na KSW 95 będzie dla niego pierwszym od lutego ubiegło roku. Wówczas to pokonał on Don’Tale’a Mayesa i przerwał niechlubną serię 4. porażek z rzędu w UFC.


Wszystkie pojedynki KSW 95 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start otrzymasz świetne bonusy. Pierwszy, to darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Drugi, to 3X zakład bez ryzyka do 100 PLB! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

TYPKURSYBUKMACHER
Phil De Fries1.39Fortuna
Augusto Sakai3.00Fortuna

KSW 95: De Fries przed 10. obroną pasa

Phil De Fries nie ukrywa w rozmowie z oficjalną stroną KSW, że jest bardzo zmotywowany przed starciem z Brazylijczykiem. Choć odniósł on 4 porażki w największej światowej organizacji, ma też na koncie 5 zwycięstw. Pokonywał między innymi Marcina Tyburę, czy Andreia Arlovskiego.

Sprawdź!  Gnidko zabrał głos w sprawie kontrowersji po KSW 82! "To nie ma nic wspólnego z Banderą"

Augusto jest fantastycznym zawodnikiem. Jest wielki. Należał kiedyś do najlepszej dziesiątki na świecie. Ma na swoim koncie wspaniałe zwycięstwa. Od dawna nie stałem przed tak wielkim wyzwaniem. Chcę wygrać z zawodnikiem tego formatu na dowód tego, że potrafię pokonać każdego i wiem, że mnie na to stać.

Mówiąc o najlepszej płaszczyźnie rywala De Fries wskazał stójkę, choć zauważył, że Augusto Sakai to jeden z najbardziej wszechstronnych oponentów, z którymi przyszło mu się mierzyć.

– Jest bardzo niebezpieczny w stójce. Zna wiele sztuczek na najwyższym poziomie. Stać go na wszystko. To jeden z najbardziej kompletnych przeciwników w mojej karierze. Dzięki temu to zwycięstwo będzie smakować jeszcze lepiej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.