KSW

Phil De Fries wskazał kolejnego rywala, z którym chce się zmierzyć! Jest odpowiedź!

Mistrz KSW wadze ciężkiej wskazał kolejnego rywala, z którym chciałby się zmierzyć. Zestawienie skomentował szef organizacji Martin Lewandowski.

Phil de Fries to były zawodnik UFC, który w polskiej organizacji jest niepokonany. W KSW zadebiutował w 2018 roku, w pierwszej walce znokautował Michała Andryszaka i został mistrzem organizacji. Od gali KSW 43 stoczył kolejne 5 zwycięskich walk i 3 razy kończył rywali przed czasem.

Brytyjczyk ostatni raz walczył na gali KSW 60. W walce wieczoru po raz drugi zmierzył się z Tomaszem Narkunem. W pierwszym starciu zwyciężył przez jednogłośną decyzję, tym razem sędzia przerwał walkę w drugiej rundzie.

Mistrz wagi ciężkiej za pośrednictwem Twittera wskazał już kolejnego rywala, z którym chciałby się zmierzyć – Kogo mamy następnego? Czy to ten gość? Darko Stosić, to nazwisko, które najczęściej słyszę od kibiców i zestawienie, które mnie interesuje. Mieliśmy ostatnio świetne walki i jestem przekonany, że dalibyśmy fanom fantastyczny pokaz przemocy, co o tym myślicie?

Dark Stosić to były zawodnik UFC, który w największej organizacji MMA na świecie walczył w wadze półciężkiej, jednak przegrał 3 z 4 pojedynków i zdecydował się wrócić do kategorii ciężkiej. W debiucie w KSW zmierzył się z Michałem Włodarkiem. Serb całkowicie zdominował pojedynek i w drugiej rundzie znokautował Polaka.

Sprawdź!  Maciej Kawulski skomentował przegraną Mameda Khalidova: "Po wczorajszej walce dotarło do mnie, że..."

Fighter odpowiedział na wyzwanie de Friesa i potwierdził, że jest zainteresowany walką z Brytyjczykiem. Na Twitterze napisał – Myślę, że wszystko jest jasne… KSW, zróbmy to. Jazda🔥🔥🔥

W rozmowie z mymma.pl zestawienie skomentował Martin Lewandowski. Szef KSW przyznał, że wspomniane starcie jest możliwe, jednak na oku są również inni zawodnicy, którzy mogliby zawalczyć z de Friesem.

Na pewno Darko jest taką opcją, chociaż jeśli chodzi o gabaryty i zasięg ramion, to myślę, że będzie to mały challenge dla Phila. Trzeba się rozejrzeć po świecie. Zobaczyć, kto jest tam jeszcze osiągalny, żeby kogoś nowego zakontraktować – powiedział.

Jest jeden Chorwat na oku, ale na pewno będzie ciężko. Zobaczymy. W ogóle Phil jest najdłużej chyba dominującym mistrzem heavyweight z największą ilością obron pasa. Same te fakty świadczą o tym, że jest przekozakiem – dodał.

Źródło: mymma.pl

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.