KSW

Phil de Fries nadal niepokonany w KSW! Poddaje Szymona Bajora!

Za nami walka wieczoru gali KSW 84 w Gdyni. W pojedynku tym Phil De Fries zmierzył się w obronie pasa z Szymonem Bajorem.

Phil De Fries wydaje się nie do zatrzymania w organizacji KSW. Od roku 2017 pozostaje niepokonany, a od roku 2018 zasiada na tronie królewskiej kategorii wagowej. Na swoim koncie ma dziewięć udanych obron pasa i zapowiada, że to dopiero początek.

De Fries tytuł zdobył, pokonując Michała Andryszaka, a na swoim koncie ma też zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Michał Kita, Karol Bedorf, Tomasz Narkun czy Darko Stosić. W ostatnim boju, do którego doszło na gali KSW 79, Phil już w pierwszej rundzie rozprawił się z Toddem Duffeem.

Szymon Bajor do zawodowego świata MMA wkroczył rok później od Phila De Friesa, ale dziś ma na swoim koncie kilka walka stoczonych więcej. Podobnie jak Anglik, Szymon zbierał doświadczenie w wielu różnych krajach. Poza Polską bił się też w Japonii, Walii, Rosji, Niemczech i na Słowacji. Walczył dla takich organizacji jak PFL czy Rizin. Nad Wisłą zdobył mistrzowski pas PLMMA i tymczasowy pas marki FEN.

Sprawdź!  Diablo przyjmie wyzwanie Szpilki? Juras komentuje: "Właśnie wyskoczył, potrzebuje pieniędzy i nie ma już 25 lat. Kasę zapłaci KSW"

Do dziś stoczył 34 pojedynki, z których 24 wygrał. W latach 2014-2016 rywalizował w KSW, gdzie walczył trzy razy i dwa razy wyszedł z klatki jako zwycięzca. Szymon jest dziś na fali czterech wygranych z rzędu, a w ośmiu ostatnich pojedynkach tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika.

RELACJA

RUNDA 1

De Fries daje Polakowi zająć środek klatki. Niezła kombinacja Szymona, mocno bije Anglik lewym i prawym. Przestrzelił Phil, Bajor po uniku mocno trafił lewym. Ratował się Brytyjczyk sprowadzeniem, Polak zainkasował zaraz mocny podbródek. Kolejny klincz na siatce, mocne ciosy z obu stron, ale zalicza sprowadzenie mistrz KSW. Poszło kilka młotków, była też próba duszenia trójkątem rękoma ze strony Szymon. Pracuje nad pełnym dosiadem Phil De Fries, ale spycha go z siebie Polak, po czym szybko obrywa ciosem z góry. Anglik w pełni kontrolował pojedynek do ostatniej sekundy,

RUNDA 2

De Fries zaatakował Polaka, ale Bajor wyprowadził znakomitą kombinację! Schował się za gardą Anglik i szybko obalił Szymona. Mocne ciosy z góry, nieudana próba duszenia trójkątem rękoma, ciężka sytuacja Bajora, który jednak ucieka mistrzowi! Phil trzyma pretendenta na siatce, dociska go swoją masą i szuka Mataleo De Fries. Bajor w wielkich tarpatach, robi co może, by wywalczyć sobie lepszą pozycję, ale ciężko o to z takim rywalem. Wpina się za plecy Anglik i odpływa w ostatnich sekundach 2. rundy Szymon Bajor!

Sprawdź!  Paweł Pawlak broni mistrzowskiego pasa! Pokonuje Michała Materlę na XTB KSW 89 [WIDEO]

Oficjalny wynik: Phil De Fries wygrywa przez poddanie w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.