Brave CFMMA

Ewelina Woźniak poznała rywalkę na swój debiut w Brave CF

Niedawno czołowa polska zawodniczka Ewelina Woźniak podpisała kontrakt z organizacją Brave CF. Organizacja ogłosiła, że wystąpi ona na gali z numerem 54, która odbędzie się pod koniec września w Koninie. Jej rywalką będzie Samin Kamal Beik.

Ewelina Woźniak do tej pory w swojej karierze nie zaznała jeszcze goryczy porażki. W zawodowym MMA zadebiutowała w 2018 roku, gdzie na LFN 9 poddała Kingę Jędrasik . W zeszłym roku zadebiutowała w organizacji OKTAGON MMA i na gali z numerem 20 wypunktowała doświadczoną Magdalenę Sormovą. W swoim ostatnim boju na OKTAGON 23 pokonała przez poddania Elizabeth Rodrigues. W naszym rankingu polskich zawodników MMA zajmuję 1. miejsce P4P kobiet. Z pełną wersją możecie zapoznać się TUTAJ.

Samin Kamal Beik rywalką Eweliny Woźniak na Brave CF 54 w Koninie

Samin Kamal Beik swoją zawodową karierę rozpoczęła w 2015 roku, gdzie na Storm Fight Night przegrała z Marią Vittorią Colonną. Poza organizacją Brave CF walczyła na WFC i Venator. W swoim poprzednim pojedynku na Venator FC 6 poddała Angelę Battaglię.

Gala Brave CF 54 odbędzie się 25 we wrześniu.

Sprawdź!  Hybrid MMA 4: Znamy pełną kartę walk! Aż 17 pojedynków freakowych i zawodowych

źródło: Twitter/Brave CF

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.