PRIME SHOW MMA

Paweł Tyburski zmierzy się z Normanem Parke? „Chciałbym z nim walczyć. To byłby zaj***sty sprawdzian”

Już w sobotę odbędzie się gala Prime Show MMA, na której do klatki powróci Norman Parke. Swój pojedynek stoczy również Paweł Tyburski.

Co ciekawe, w przyszłości być może zobaczymy starcie pomiędzy tymi zawodnikami. Podczas ostatniej gali High League 3 doszło pomiędzy nimi do spięcia, a „Stormin” w wywiadach w ostrych słowach wypowiedział się na temat freak fightera.

Paweł Tyburski o walce z Normanem Parke

Na kanale Prime Show MMA pojawił się wywiad z Pawłem Tyburskim, promujący nadchodzącą galę. W rozmowie z Kasjuszem Życińskim poruszony został temat potencjalnej walki z Normanem Parke.

Freak fighter wyjaśnił od czego rozpoczął się ich konflikt oraz przyznał, że jest jak najbardziej zainteresowany starciem, jednak potrzebuje więcej czasu na przygotowanie.

– Nie, Norman pierwszy napisał pod moim postem, kiedy wygrałem z Lupą, że jestem easy money dla niego. To było dwa miesiące temu. Teraz miałem okazję przypomnieć mu to na gali. Przedtem go nie widziałem. Ja mu powiedziałem: „Jestem easy money? Sprawdźmy to w takim razie”.

– Chciałbym z nim zawalczyć, to byłby mega zajebisty sprawdzian, fajnie chciałbym się do niego przygotować i z jednej strony dobrze, że jednak do walki nie doszło, bo nie jestem w takiej formie, jakbym chciał. Potrzebowałbym więcej czasu.

Obaj zawodnicy aktualnie nie myślą o kolejnych starciach, tylko skupiają się na najbliższej gali Prime Show MMA. Podczas wydarzenia Norman Parke zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim, natomiast Paweł Tyburski z Adamem Soroko.

Sprawdź!  "Irokez" o walce z Parkiem na EFM SHOW 2 - "Ja się prowadzę troszkę lepiej niż Kasjusz, więc wydaje mi się, że nie powinien mieć takich problemów"

Kursy bukmacherskie na walkę Parke vs Szulakowski

Bukmacherzy nie mają więc żadnych wątpliwości i wskazali Irlandczyka jako ogromnego faworyta. „Szuli” razem z Adamem Soroko jest największym underdogiem na karcie. Eksperci dają większe szanse nawet „Stiflerowi”, który zmierzy się z mistrzem senegalskich zapasów „Bombardierem”.

Galę Prime Show MMA obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Rejestrując się tutaj skorzystasz ze specjalnego BONUSU ZAKŁADU BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Zasady są proste. 

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jak obstawiać PRIME SHOW MMA 2?

Wszystkie pojedynki z karty walk Prime Show MMA 2 obstawisz wyłącznie na stronie legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Norman Parke w federacji The War? Denis komentuje: "Mogę zrobić walkę z Matrixem. Parke to jest obs**aniec, nie ma podjazdu"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.