GROMDA

Patryk Chacia z Elany Toruń przed GROMDA 6: „Od małolata byłem najmniejszy. Później odwdzięczyłem się tym, którzy mnie dojeżdżali”

Patryk Chacia już jutro zadebiutuje w turnieju GROMDA. Podczas wczorajszej ceremonii przyznał, że śledzi organizację od pierwszej gali i cieszy się z szansy, jaką dostał.

Patryk Chacia z Elany Toruń miał już wcześniej okazję zawalczyć na profesjonalnej gali. Na pierwszej edycji The War wziął udział w turnieju 3vs3 i jako członek Elana & Stal zmierzył się z ekipą Sithów, która została rozbita w nieco ponad 50 sekund.

Co ciekawe, w drużynie Sithów znalazł się Mateusz ŚWIR Wijas, z którym dzisiaj Patryk Chacia zmierzy się w ćwierćfinale. Zawodnik we wczorajszej rozmowie z mmarocks.pl zdradził, jak rozpoczęła się jego przygoda ze sportem.

– Byłem. Od małolata byłem najmniejszy najchudszy. Moja siostra poznała chłopaka, narzeczonego. On postanowił mi pomóc. Nie wstawiał się za mną, tylko powiedział, że wkręci mnie w sport. Zaszczepił we mnie to. Nikomu się nie dałem. Później ci, którzy mnie dojeżdżali, to odwdzięczyłem się im. Jestem grzecznym chłopakiem do tej pory – wspomina zawodnik.

Chacia przyznał również, że w Toruniu jest wielu mocnych zawodników. Fighter jest przekonany, że na GROMDZIE na pewno zawalczą jeszcze reprezentanci tego miasta.

Sprawdź!  (VIDEO) Sześć darmowych walk Vasyla Halycha i Tomasza ZADYMY Gromadzkiego - Droga do finału o 100 tysięcy złotych

– Na pewno nie jeden chłopak z Torunia będzie walczył na GROMDZIE. Jestem tego pewien. Sami sportowcy.

Bukmacherzy nie mieli problemów ze wskazaniem faworyta jutrzejszego ćwierćfinału. Według BetClic starcie powinien zwyciężyć Patryk Chacia, na którego kurs wynosi zaledwie 1,33. Natomiast jego przeciwnik ŚWIR to duży underdog, a kurs na jego wygraną to 2,90.

Patryk Chacia z Elany Toruń przed GROMDA 6: "Od małolata byłem najmniejszy. Później odwdzięczyłem się tym, którzy mnie dojeżdżali"

Galę GROMDA 6 obstawisz tylko u oficjalnego partnera organizacji – tutaj. Rejestrując się w BetClic otrzymasz na start cashback do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Kto wygra galę GROMDA 6?

W celu obstawienia zakładów wystarczy kliknąć w kurs, a następnie otworzyć konto.

  • Dawid „Maximus” Żółtaszek – 1.60
  • Patryk „CHACIA” Chacia – 5.50
  • Marcin „WĄSKI” Kunikowski – 7.50
  • Przemysław „REKSIO” Rekowski – 10
  • Tomasz „KALINIAK” Kalinowski – 10
  • Arkadiusz „KARABIN” Sauter –  12
  • Mateusz „ŚWIR” Wijas – 13
  • Daniel „JAPA” Utkowski – 18

FINAŁ VASYL HALYCH VS TOMASZ ZADYMA GROMADZKI

W finale Tomasz ZADYMA Gromadzki, którego rekord w GROMDZIE to 5-0, zmierzy się z Vasylem Halychem, który może popisać się bilansem 4-1.

Sprawdź!  (VIDEO) Najlepsze momenty gali GROMDA Beach. Krwawa walka Kojota z Góralem! Brutalny nokaut w wykonaniu Nikosia!

Obaj zawodnicy są wyjątkowo twardzi i nie kalkulują. Kursy bukmacherskie są więc dość wyrównane i wciąż ulegają zmianie. Aktualnie blisko 70 procent obstawiających wybrało zwycięstwo Gromadzkiego z kursem 1.84. Natomiast kurs na wygraną Vasyla Halycha to 1.80.

Patryk Chacia z Elany Toruń przed GROMDA 6: "Od małolata byłem najmniejszy. Później odwdzięczyłem się tym, którzy mnie dojeżdżali"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *