FAME MMA

Pasternak odpowiada Alanowi! Dojdzie do walki? „On tylko dużo mówi, ale…”

Michał Pasternak zareagował na wypowiedzi Alana Kwiecińskiego. Co ciekawe, nie widzi większych szans na starcie z freak fighterem.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i wydawało się, że może nawet dojść do walki. Jeden i drugi używał wielu ostrych słów, a fani już wyczekiwali konfrontacji w klatce. Temat jednak ucichł na pewien czas, ale powrócił przy okazji ostatniego wywiadu „Alanik” dla fansportu.pl, gdzie stwierdził:

– Nie bałem się bić z Denisem, z jego ojcem, z Michałem Pasternakiem też bym się nie bał. Może bym był skazywany na porażkę, w co nie wątpię, ale ja się nie boję bić. Ja się tej walki nie boje. I wiem, że prędzej czy później dojdzie do tej walki.

Pasternak reaguje na słowa Alana

Na jego słowa „Wampir” odpowiedział w rozmowie z MMA-BNB. Nawiązał do kilku wypowiedzi Kwiecińskiego, który zmieniał zdanie co do walki. Stawiał warunki, w ogóle nie był zainteresowany pojedynkiem, aż w końcu sam zaczął mówić o starciu z Pasternakiem.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego uważa jednak, że do takiego nie dojdzie, gdyż Kwieciński jedynie dużo mówi, ale mało robi:

Sprawdź!  Murański zapowiada nokaut w walce na FAME 14: "Zatańczysz na nogach i runiesz z hukiem"

– Walka z Kwiecińską? To jest de**l, dużo mówi o tej walce… Przejdźmy do faktów: „Nie zawalczę z Pasternakiem”, „Zawalczę za pół miliona… Za 300 tysięcy, w K-1, w dużych rękawicach”. Teraz to już w ogóle chce walczyć. Kwieciński tylko dużo mówi, ale do tej walki nie dojdzie. Menedżer mu nie pozwoli.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.