Clout MMA

Omielańczuk szczerze o konfrontacji z Denisem! Chciał zaatakować jako pierwszy!

Daniel Omielańczuk zabrał głos po pierwszej konfrontacji ze swoim rywalem. Nie ukrywa, że sam chciał zaatakować jako pierwszy.

W ubiegłym tygodniu zapowiedziany został pojedynek byłego zawodnika KSW z Denisem Załęckim. Panowie darzą się prawdziwą nienawiścią, przez co mogliśmy spodziewać się, że dojdzie do awantury od razu przy okazji pierwszego spotkania twarzą w twarz.

Omielańczuk po konfrontacji z Denisem

Kiedy pojawili się na scenie i zbliżyli do siebie, „Bad Boy” zaatakował Omielańczuk. Weteran MMA szybko obronił się przed ciosami i kopnął swojego rywala. Następnie zostali rozdzieleni przez ochronę, która przez dłuższą chwilę musiała przytrzymać wyrywającego się Załęckiego.

Zaraz po awanturze Denis wykrzyczał, że dowiedział się, iż to Daniel planował zaatakować jako pierwszy. Teraz w ostatnim wywiadzie na kanale ekogwarancjaSPORTS Omielańczuk potwierdził, że jest to prawda:

– Tak, przyznaję się do tego. Byłoby kłamstwem, jeżeli bym tego nie powiedział. Za to, co on nagrał na mnie film w Internecie, który jest nieprawdziwy. Powinien wiedzieć, co te słowa znaczą, użył ich za dużo. Będzie traktowany przeze mnie tak, jak sobie na to zasłużył.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.