GROMDAKSW

Parobiec wyjaśnia, dlaczego chce walki z Pudzianowskim. Wprost o starciu z gwiazdą KSW [WIDEO]

Łukasz Parobiec zabrał głos w sprawie wyzwania rzuconego Mariuszowi Pudzianowskiemu. Zawodnik GROMDY uważa, że to odpowiedni rywal na tym etapie kariery.

Już kilkukrotnie „Goat” mówił o starciu z byłym strongmanem. Gdy niedawno pojawiła się informacja, że Pudzianowski wraca do klatki, Parobiec opublikował taki wpis – Mariusz słyszałem, że wracasz, let’s do it staruszku.

Zdaniem kibiców byłby to ciekawy pojedynek, gdyż „Goat” to nie tylko zawodnik walk na gołe pięści. Ma za sobą także pojedynki w kickboxingu oraz MMA. Mierzył się m.in. z aktualnym tymczasowym mistrzem UFC Tomem Aspinallem.

W ostatnim wywiadzie dla FANSPORTU TV stwierdził, że razem z Pudzianowskim jest zawodnikiem teoretycznie na sportowej emeryturze. „Goat” ma 44, a były strongman 47 lat. Przyznał, że w takim wieku nie ma sensu walczyć z młodymi fighterami.

– Nie zaczepiam dla atencji. Po raz trzeci go prowokuję, chcę z nim zawalczyć. Stawiam przed sobą cel i chciałbym się z nim zmierzyć i wje..ć mu. Czy wyzwanie? My jesteśmy obaj emerytami i trzeba się bić z ludźmi w swoim wieku, a nie młodymi chłopakami.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.