KSW

Parnasse nokautuje! Kończy walkę już w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Za nami main event pierwszej gali KSW we Francji. Podczas takiego wydarzenia nie mogło w klatce zabraknąć prawdziwej gwiazdy Salahdine’a Parnasse’a.

Mistrz dwóch kategorii wagowych przystąpił do starcia z Valeriu Mirceą, którego stawką była unifikacji pasów wagi lekkiej. Pełnoprawny tytuł należał do Francuza, ale ten postanowił spróbować swoich sił w kategorii półśredniej.

Aby nie blokować dywizji zorganizowano pojedynek o pas tymczasowy, w którym Mircea nie bez problemów pokonał Leo Brichtę. Zaledwie po dwóch miesiącach zdecydował się na walkę z Parnassem. Tak krótkie przygotowania zdaniem ekspertów to zdecydowanie za mało na tak utalentowanego zawodnika.

RELACJA

Runda 1:

Parnasse zaczyna wysokim kopnięciem, a rywal odpowiada lowkickiem. Mircea przechwytuje kolejne kopnięcie i odpycha mistrza. Francuz bardziej aktywny atakuje różnymi kopnięciami. Trafia prostym i po raz kolejny unika lowkcika Mircei. Mocny front ze strony Francuza. Parnasse trafia wysokim kopnięciem! Rywal odcięty pada na deski, a mistrz kończy walkę ciosami w parterze!

Wynik: Parnasse wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.