UFC

Paddy Pimblett kolejny raz szokuje wagą! Dwa tygodnie po walce jest nie do poznania! [WIDEO]

Paddy Pimblett kolejny raz szokuje. Od ostatniej walki minęło kilkanaście dni, a Brytyjczyk przybrał sporo kilogramów. Kibice nie mają wątpliwości, że odbije się to na jego zdrowiu.

„The Baddy” wszedł do oktagonu podczas gali UFC 296, która odbyła się 16 grudnia w Las Vegas. Zmierzył się wówczas z Tonym Fergusonem, którego zdominował na pełnym dystansie i zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziowskiej.

Zawodnik słynie z tego, że między walkami nabiera bardzo dużo kilogramów. Nie ukrywa, że uwielbia fast foody, jak sam ujawnił, jest w stanie zjadać 8 tysięcy kcal dziennie, a najwięcej ważył około 92 kg, mimo że bije się w limicie do 70,3 kg! Zawsze jednak jest w stanie zbić do odpowiedniej wagi.

Tym razem zapowiadał, że postara się powstrzymać od śmieciowego jedzenia, ale nie dotrzymał obietnicy. Kilka dni temu opublikował na swoich social mediach opublikował takie nagranie:

Od starcia z Fergusonem minęło nieco ponad 2 tygodnie, a Pimblett zdążył już mocno przybrać na wadze. Zamieścił na swoich social mediach kilka zdjęć wraz z noworocznymi życzeniami, a kibice po raz kolejny są zszokowani przemianą zawodnika.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.