FAME MMA

Ostre słowa Jacka Murańskiego o Krzysztofie Radzikowskim! „Skompromitował się. Chciał się wybić na nazwisku Murański!”

Jacek Murański odniósł się do sytuacji, jaka miała miejsce podczas konferencji, kiedy to Krzysztof Radzikowski zaapelował, żeby przestał atakować rodzinę Arkadiusza Tańculi.

Jacek już w sobotę w klatce FAME zastąpi swojego syna Mateusza, który doznał poważnej kontuzji i nie jest w stanie stoczyć rewanżowego pojedynku z Tańculą.

Starcie, jakie zobaczymy na FAME 12, cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem, gdyż to właśnie Jacek Murański ma większy konflikt z Arkadiuszem Tańculą i zarówno jeden, jaki i drugi, chciałby w klatce wyjaśnić kilka spraw oraz zakończyć temat.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Podczas konferencji padło wiele mocnych słów, a głos zabrał Krzysztof Radzikowski, który zwrócił się do Jacka Murańskiego. Zaapelował, żeby ten przestał poruszać temat rodziny, m.in. jak to miało miejsce w przypadku konfrontacji z Najmanem, kiedy to stwierdził, że „El Testosteron” wychowuje nie swoją córkę.

Tak ode mnie. Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Przestańcie, bo oglądałem ostatnio Twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać – powiedział Radzikowski, po czym dostał oklaski od widowni.

Sprawdź!  Federacja FAME reaguje na zablokowany materiał przez Zbigniewa Stonogę! "Jesteśmy zaskoczeni..."

Jacek Murański dość mocno zaskoczył i spokojnie zareagował na wypowiedź Radzikowskiego. Jednak już w ostatnim wywiadzie dla portalu mma.pl użył mocniejszych słów, komentując całą sprawę z byłym strongmanem.

Radzikowski wtrącił się bez żadnej świadomości. Podchwycił narrację Tańculi, jakoby ktoś jego rodzinę obrażał, totalna bzdura. Ja mówiłem o seansach spirytualistycznych (przyp. red. spirytystycznych). A, że najpierw Tańculi, a później Radzikowskiemu spiritualizm pomylił się ze spirtysem, to już nie moja wina.

Wtrącił się, zupełnie bez pojęcia, skompromitował się później ten Radzikowski, mówiąc, że on to właściwie nie wiedział, o co chodzi. Jak nie wiesz, o co chodzi, to się nie odzywasz i nie mylisz spirytualizmu (spirytyzmu) ze spirytusem.

– Dlaczego nie bronił mnie, kiedy Konrad Niewolski nazywał mnie i moją rodzinę pedofilami. Dlaczego nie bronił mnie, kiedy Najman w obrzydliwy sposób lżył mnie, mojego syna. Tutaj Radzikowskiego nie było. No chciał się wybić, używając nazwiska Murański, w tej chwili chciał trochę tak zwanego fame’u przytulić. No to się wciął brzydko.

Źródło: YouTube – MMAPLtv

Sprawdź!  (VIDEO) Tyburski zaczepia Normana Parke! Jest nagranie z gali FAME 14!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.