UFC

Ostra reakcja Leona Edwardsa na ogłoszenie walki Jorge Masvidal vs Colby Covington!

Wczoraj padła nie lada informacja – nowym main eventem UFC 272 został pojedynek Jorge Masvidal vs Colby Covington! Swój komentarz na ten temat postanowił opublikować Leon Edwards.

O pojedynek między zawodnikami fani domagali się od dawna. To jednak nie od widzów zaczął się konflikt, a kilka lat wcześniej. Colby Covington odchodził z gymu American Top Team, w którym nadal trenuje „Gamebred”, w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Zawodnicy raz po raz rzucali w swoją stronę wyzwania, które ostatnimi czasy się nasiliły.

Jorge Masvidal zaatakował „Chaosa” na Twitterze nazywając go wprost pierdolonym tchórzem. Amerykanin urodzony w Miami czekał na nowego rywala po tym, jak wypadł z pojedynku z Leonem Edwardsem na UFC 269 i nieudanych próbach przełożenia starcia z Anglikiem. W końcu jednak wszystkie życzenia „Gamebreda” spełniły się. Choć brak podpisów na kontraktach, Brett Okamoto z ESPN MMA poinformował, że walka Masvidal vs. Covington jest bliska realizacji.

Swoje 3 grosze w tej kwestii postanowił dorzucić Leon Edwards

– Dwóch meneli, którzy wracają po porażkach.

Póki co brak reakcji ze strony Jorge Masvidala, czy też Colby’ego Covingtona. Angielski zawodnik teraz najprawdopodobniej szykuje się do starcia z mistrzem kategorii półśredniej, Kamaru Usmanem. Edwards spróbuje zrobić to, czego w swoich ostatnich walkach nie zrobili właśnie wspomniani main eventerzy UFC 272„Rocky” będzie chciał zdetronizować „The Nigerian Nightmare”.

Sprawdź!  Błachowicz i Khabib komentują atak Masvidala na Covingtona! "Kiedyś tak się załatwiało sprawy. Jeśli ubliżał jego rodzinie, to..."

Nowa walka wieczoru jest efektem wypadnięcia dwóch głównych pojedynków UFC 272. Najpierw Max Holloway zmuszony był się wycofać po odnowieniu kontuzji, a następnie Aljamain Sterling poinformował o prawdopodobnym przeniesieniu rewanżu z Petrem Yanem na UFC 273, które zostało potwierdzone niedługo później.

Źródło: MMA News

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.