KSW

Ostatnie słowa Pudzianowskiego przed walką! Udzieli Szpilce lekcji MMA!

Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka mieli okazję na ostatnią wymianę zdań przed sobotnią galą, która odbędzie się na Stadionie Narodowym.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milio

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Sprawdź!  Borek szczerze o gali XTB KSW Epic: "Wydaje mi się, że brakuje…" [WIDEO]

Ostatnie słowa Pudzianowskiego

Na kanale KSW dwa dni przed galą pojawił się nowy materiał z Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką. Panowie stanęli twarzą w twarz, a były strongman oświadczył, że pokaże rywalowi, czym jest prawdziwe MMA, w którym na zacznie większe doświadczenie.

Zobaczysz, co to prawdziwe MMA. Będzie bolało. Póki się będziesz ruszał, będę bił. Zrób to samo – przekazał Pudzianowski.

Zawodnicy nie mają również żadnej wątpliwości i są przekonani, że ten pojedynek zakończy się przed czasem – Nie będzie pełnego dystansu, któryś padnie. Który? W sobotę zobaczymy – powiedział „Dominator”, a Szpilka potwierdził jego słowa.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Sprawdź!  "Wystarczyło parę rzeczy zmienić i mógł to wygrać" - Jan Błachowicz o porażce "Jurasa" na KSW 61

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.