KSW

Michał Materla zawalczy o pas KSW! Znamy datę kolejnej walki legendy organizacji

Choć organizacja KSW nie potwierdziła jeszcze tego oficjalnie w grudniu zobaczymy dwie walki mistrzowskie na XTB KSW 89!

Wszystkie gale KSW obstawisz u legalnego bukmachera STS!

Już pierwsze ogłoszenie dotyczące grudniowego wydarzenia wzbudziło potężne zainteresowanie. Walką wieczoru XTB KSW 89 będzie starcie Adriana Bartosińskiego z Salahdinem Parnassem. Francuz staje przed szansą zdobycia trzeciego pasa mistrzowskiego polskiej organizacji! To pierwszy raz w historii topowych organizacji MMA na świecie, gdy zawodnik staje przed taką szansą.

Popularny „Bartos” nie będzie jedynym fighterem łódzkiego Octopus Team, który stawi się w oktagonie. Kolejnym będzie Paweł Pawlak, który po pas wagi średniej sięgnął podczas gali na Stadionie Narodowym, gdzie skończył w 5. rundzie Tomasza Romanowskiego. Okazuje się, że chwilę wcześniej poznaliśmy jego kolejnego rywala!

Tym bowiem ma zostać Michał Materla. Żywa legenda KSW w 97 sekund skończyła Radosława Paczuskiego, a w grudniu stanie przed kolejną szansę na zdobycie mistrzostwa kategorii średniej. Wciąż nie mamy oficjalnego potwierdzenia organizacji, ale informację tę zleakował Mamed Khalidov w rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po klatce. Polsko-czeczeński fighter sam przyznał, że jego sportowym marzeniem jest zobaczenie „Cipao” z pasem KSW na biodrach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.