Boks

Oscar De La Hoya zmierzy się z Vitorem Belfortem

Jakiś czas temu legendarny Oscar De La Hoya ogłosił powrót na ring. Oczywiście walki o najwyższe trofea są już dla niego poza zasięgiem to on wierzy, że może dać jeszcze kilka ciekawych pojedynków. Portal mmajunkie.com podał informację, że 11 września zawalczy on w pokazowej walce bokserkiej z weteranem mieszanych sztuk walki Vitorem Belfortem.

Oscar De La Hoya to jeden z najbardziej utytułowany pięściarzy w bogatej historii tej dyscypliny. Zdobywał tytuły mistrza świata w aż 6 kategoriach wagowych. Ostatni pojedynek stoczył w 2008 roku w Las Vegas, gdzie przegrał przez  z Mannym Pacquiao. Jest on szefem jednej z najlepszych grupy promotorskich w świcie boksu czyli Golden Boy Promotion do której należy wielu świetnych zawodników takich jak: bracia Alvarado czy Ryan Garcia.

Oscar De La Hoya zmierzy się z Vitorem Belfortem w pokazowej walce bokserskiej już 11 września.

Vitor Belfort jest prawdziwą legendą w świecie mieszanych sztuk walki. W swojej bogatej karierze walczył głównie dla organizacji Ultimate Fighting Championship oraz Pride FC. Jest on byłym czempionem UFC w wadze półciężkiej.  W ostatnim boju na UFC 224 został znokautowany przez Lyoto Machidę.

źródło: mmajunkie.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *